HelpDesk (Ticket) Modifikasyonu ve Türkçe Dosyaları

Başlatan garfieald, 12 Haz 2016, 14:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Enes Can

Eren2

Çok yararlı konu tamda ben bu modu türkçe yapıyordum şans eseri smf.gen.tr den mesaj geldi bakayım dedim baktım ve bunu gördüm çok yararlı ☻

Eren2

Modunuzu siteme kurunca sitemin yazıları büyüyor ve butonlar kayıyor SMF sürümüm 2.0.15 sorun neden oluyor acaba 2 tane sitem var 2 side 2.0.15 birinde oldu güzelce diğerinde ddediğim hata oluyor

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 20 Ksm 2019, 22:06Modunuzu siteme kurunca sitemin yazıları büyüyor ve butonlar kayıyor SMF sürümüm 2.0.15 sorun neden oluyor acaba 2 tane sitem var 2 side 2.0.15 birinde oldu güzelce diğerinde ddediğim hata oluyor

Kurduktan sonra gizli sekmeden kontrol ettiniz mi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Ksm 2019, 02:20Kurduktan sonra gizli sekmeden kontrol ettiniz mi
Evet hatta CTRL + F5 attım düzelmiyor sitemdeki herkeste öyle gözüküyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 21 Ksm 2019, 12:13Evet hatta CTRL + F5 attım düzelmiyor sitemdeki herkeste öyle gözüküyor.

site adresinizi profilinizden kaldırmayın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 06 Ara 2019, 16:10son sürüm  rc2 için uyarlandımı bu ??

Resmi sitede 2.1 uyumlu olmadığı gözüküyor malesef uyarlanmadı.

Ücretli Smf Destek İçin