SMF - Additional Membergroups Modifikasyon Hatası

Başlatan Sentry, 19 Mar 2018, 04:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sentry

Çok teşekkürler, ilkinde sanırım yanlış display.template.php düzenliyordum tek bir tane kodu çıkıyordu, şuanda düzeldi.

Seni çok yoruyorum, 2-3 konudur yardım ediyorsun ama, bir şey daha isteyeceğim yaparsan eğer. Siteye girmeye çalışıldığında sadece ben forum adresini görüyorum, diğer kişilerde beyaz ekran geliyor, eskiden böyle değildi sanırım, bunun nedeni ne olabilir?

tarantula901

Alıntı yapılan: Sentry - 20 Mar 2018, 00:45Çok teşekkürler, ilkinde sanırım yanlış display.template.php düzenliyordum tek bir tane kodu çıkıyordu, şuanda düzeldi.

Seni çok yoruyorum, 2-3 konudur yardım ediyorsun ama, bir şey daha isteyeceğim yaparsan eğer. Siteye girmeye çalışıldığında sadece ben forum adresini görüyorum, diğer kişilerde beyaz ekran geliyor, eskiden böyle değildi sanırım, bunun nedeni ne olabilir?

sorunu yaşayan arkadaşlardan tarayıcıda oluşan link tam olarak nedir ve resim atabiliyorsanız resim atabilir misiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sentry

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mar 2018, 15:54sorunu yaşayan arkadaşlardan tarayıcıda oluşan link tam olarak nedir ve resim atabiliyorsanız resim atabilir misiniz.

Şuanda bir sorun yok, ileri ki zamanlarda sorun olursa tekrardan post atarım. Teşekkürler.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin