Pretty URL hata

Başlatan Eren2, 10 Mar 2020, 13:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren2

Merhabalar ben smf 2.0.15 sürümünü kullanıyorum "Pretty URL" modunu uzun zamandır kullanıyorum sql dosyam hosting tarafından hasar gördü bölüm açamamaya  başladım, bende phpmyadmin panelinden bölüm açtım. Sorun şu ki Pretty URL modunu devre dışı bıraktığımda bölümlere girebiliyorum ama devreye soktuğumda etkin hale geldiğinde siteadresi.com/66/ olarak bölüm İD si ile girmeye çalışıyor ama modu devre dışı bıraktığımda rahatlıkla girebiliyorum siteadresi.com/index.php?board=66.0   olarak girebiliyorum bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 10 Mar 2020, 13:12Merhabalar ben smf 2.0.15 sürümünü kullanıyorum "Pretty URL" modunu uzun zamandır kullanıyorum sql dosyam hosting tarafından hasar gördü bölüm açamamaya  başladım, bende phpmyadmin panelinden bölüm açtım. Sorun şu ki Pretty URL modunu devre dışı bıraktığımda bölümlere girebiliyorum ama devreye soktuğumda etkin hale geldiğinde siteadresi.com/66/ olarak bölüm İD si ile girmeye çalışıyor ama modu devre dışı bıraktığımda rahatlıkla girebiliyorum siteadresi.com/index.php?board=66.0   olarak girebiliyorum bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

Sorunuz mod dışında ise ayrı konu olarak eğer sitede ilgili mod varsa konusuna yorum yazabilirsiniz.

Modu admin panelde pretty ayarları kısmından maintance kısmından bakım yapın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Mar 2020, 13:18Sorunuz mod dışında ise ayrı konu olarak eğer sitede ilgili mod varsa konusuna yorum yazabilirsiniz.

Modu admin panelde pretty ayarları kısmından maintance kısmından bakım yapın.

Hocam sorun benden kaynaklı hosting sql dosyamı import ederken bozmuş bazı yerlerini, sonra bölüm açmak istediğimde hata alıyorum o yüzden phpmyadminden bölüm oluşturdum bölümleri açtım yukarıda belirttiğim gibi pretty url modu devre dışı iken siteadresi.com/index.php?board=66.0/ olarak konu açılıyor pretty modu altif ettiğimde sadece phpmyadmin den açttığım bölümlerde  oluyor aktif ettiğimde siteadresi.com/66/ olarak girmeye çalışıyor oda site hata veriyor açılmıyor sadece bu ssorun phpmyadminden açtığım bölümlerde oluyor diğer eskiden hata yokken açtığım bölümlerde sorun yok ama şuanda hata aldığım için phpmyadminden açtığım bölümlerde böyle oluyor

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 10 Mar 2020, 13:22Hocam sorun benden kaynaklı hosting sql dosyamı import ederken bozmuş bazı yerlerini, sonra bölüm açmak istediğimde hata alıyorum o yüzden phpmyadminden bölüm oluşturdum bölümleri açtım yukarıda belirttiğim gibi pretty url modu devre dışı iken siteadresi.com/index.php?board=66.0/ olarak konu açılıyor pretty modu altif ettiğimde sadece phpmyadmin den açttığım bölümlerde  oluyor aktif ettiğimde siteadresi.com/66/ olarak girmeye çalışıyor oda site hata veriyor açılmıyor sadece bu ssorun phpmyadminden açtığım bölümlerde oluyor diğer eskiden hata yokken açtığım bölümlerde sorun yok ama şuanda hata aldığım için phpmyadminden açtığım bölümlerde böyle oluyor

Pretty modu admin panelden bakım yaptınız mı? bakım yapın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Tamamdır teşekkür ederim dediğiniz bakımı yaptım oldu teşekkür ederim. ââ,,¢Â¥

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 10 Mar 2020, 13:26Tamamdır teşekkür ederim dediğiniz bakımı yaptım oldu teşekkür ederim. ââ,,¢Â¥

Sorununuzun çözülmesine sevindim. Hayırlı cumalar

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Mar 2020, 13:28Sorununuzun çözülmesine sevindim. Hayırlı cumalar

Teşekkürler sizlere hayırlı cumalar. <3