Başlatan BrainDamaged, 15 Tem 2019, 22:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

Merhabalar hocam, son iletiler kısmına (https://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=551762.0) konusunu referans alarak ileti gönderen kullanıcının avatarını çekmeye çalışıyorum lakin herhangi bir bilgiyi çağıramıyorum

tarantula901

Eklemiş olduğunuz kodların ekli şekilde dosyasını eke eklermisiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Tem 2019, 08:39Eklemiş olduğunuz kodların ekli şekilde dosyasını eke eklermisiniz.

ÖM üzerinden gönderdim hocam, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

tarantula901

Alıntı yapılan: BrainDamaged - 16 Tem 2019, 19:25ÖM üzerinden gönderdim hocam, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Kodları uyguladıktan sonra siteyide kontrol etmek lazım. Aktif siteniz var mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Tem 2019, 22:37Kodları uyguladıktan sonra siteyide kontrol etmek lazım. Aktif siteniz var mı

yok hocam localhost üzerinde çalışıyorum

tarantula901

Kodlar eksiksiz çalışması lazım. Anasayfa da avatarla ilgili resim vs hiç gözükmüyor mu yada resim kırık şekilde gözüküyor mu

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Tem 2019, 07:38Kodlar eksiksiz çalışması lazım. Anasayfa da avatarla ilgili resim vs hiç gözükmüyor mu yada resim kırık şekilde gözüküyor mu

son iletiler kısmında 3 ileti var ise sadece gönderilen ilk ileti sahibinin avatarı geliyor ve diğer 2 ileti yok oluyor hocam

tarantula901

Kullanmış olduğunuz modlar hangileri ve smfnin kendi son ileti kısmınımı kullanıyorsunuz yoksa

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Tem 2019, 13:41Kullanmış olduğunuz modlar hangileri ve smfnin kendi son ileti kısmınımı kullanıyorsunuz yoksa

localhost üzerinde herhangi bir kurulu mod yok hocam, SMF'nin son ileti kısmını kullanıyorum