SMF Core Temasını Mobil Uyumlu Hale Getirmek

Başlatan KutluTürk, 21 Şub 2021, 01:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

KutluTürk

Kolaylıklar dilerim, internette arattım bulamadım, SMF Core temasını mobil uyumlu hale getirebilir miyiz yada Core nin mobil versiyonu var mıdır? Daha şık duruyor, Daha resmi, olursa süper olur ^_^

tarantula901

Alıntı yapılan: KutluTürk - 21 Şub 2021, 01:37Kolaylıklar dilerim, internette arattım bulamadım, SMF Core temasını mobil uyumlu hale getirebilir miyiz yada Core nin mobil versiyonu var mıdır? Daha şık duruyor, Daha resmi, olursa süper olur ^_^

Smf default temadan mı bahsediyorsunuz. yoksa eskiden olan core temasından mı o temanın devri bitti kullanmak istiyorsan yinede smf install dosyasının içinde mevcut
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

Core den bahsediyorum,  var duruyor usta da mobil uyumlu değil,    mobil uyumlu nasıl olur onu araştırıyorum,

tarantula901

Alıntı yapılan: KutluTürk - 21 Şub 2021, 01:51Core den bahsediyorum,  var duruyor usta da mobil uyumlu değil,    mobil uyumlu nasıl olur onu araştırıyorum,

onu mobil yapmak sıkıntı onun için çalışma yapılmadı çünkü bayağı eski bir tema
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

az eski kafalı olduğumdan galiba, bana çok hoş görünüyor, nizami, düzgün, hem şık hem resmi :D 

tarantula901

Alıntı yapılan: KutluTürk - 21 Şub 2021, 02:24az eski kafalı olduğumdan galiba, bana çok hoş görünüyor, nizami, düzgün, hem şık hem resmi :D 

Kullanması size kalmış, o temanın mobil uyumlu yapacak bir mod çalışma görmedim isterseniz bir araştırın.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

Vazgeçtim ustam, Veysel Agabey   WebTiryakinin  WGame Temasını çok beğendi  ^_^

tarantula901

Alıntı yapılan: KutluTürk - 21 Şub 2021, 21:47Vazgeçtim ustam, Veysel Agabey   WebTiryakinin  WGame Temasını çok beğendi  ^_^

Mantıklı karar veriyor abeyin,.

Ücretli Smf Destek İçin

wdb2021

Telefonuma hiç tema koymayı denemedim. Ama yapabilirsem, iyi görüneceğini düşünüyorum.