Bir Hata Meydana Geldi '1' adlı tema yüklenemedi

Başlatan detercan, 02 Eyl 2014, 21:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

detercan

Arkadaşlar bugün farkettim ve sorunun ne zaman meydana geldiğini bilmiyorum. Tema Ayarlarına , Üye Grupları Düzenle ve Forum Kategori Düzenleme panellerine girince yönetimden bu hata mesajını alıyorum.

Sadece bu 3 yerde var hata ve orjinal dosyalarla şu an ki dosyları değiştirdim yine de çözüm olmadı aynı hatayı aldım.

Sorunun kaynağı ne olabilir ? Şimdiden teşekkürler :)

tarantula901

temanin ici deki manageboard.template dosyasi var olup olmadigi i ko trol et ve izinleri 644 mu bak
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

detercan

Teşekkürler tarantula yanıt için fakat bir eklentiden dolayı yapıyormuş yellow hover eklentisi vardı kaldırdım düzeldi şu an. Bu sorunu alan arkadaşlar olursa bu eklenti varsa ise bir çözüm olabilir :)

tarantula901

Alıntı yapılan: detercan - 03 Eyl 2014, 16:24
Teşekkürler tarantula yanıt için fakat bir eklentiden dolayı yapıyormuş yellow hover eklentisi vardı kaldırdım düzeldi şu an. Bu sorunu alan arkadaşlar olursa bu eklenti varsa ise bir çözüm olabilir :)

mod hatali yada cakisma oldundan dolayi olabilir sorunun cozulmesine sevindim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin