Forumun sağ üst kısmına şu bölümü eklemek;

Başlatan istanblue, 12 Ekm 2018, 17:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

istanblue

Selamlar, şu bölümü nasıl ekleyebiliriz? Yani bakiye modu olacak, üstünde forum idmiz yazacak.

tarantula901

Tasarimimi istiyorsunuz yoksa id gosteren kodumu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

istanblue

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Ekm 2018, 18:20Tasarimimi istiyorsunuz yoksa id gosteren kodumu
İD gösteren kodu istiyorum, ek olarak şu bakiye sistemini, kaç aydır arıyorum bakiye sistemini  :dayak:s

tarantula901

Bana gore id gereksiz su bakiye sistemini shop modu var onu uuyarlayabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

istanblue

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Ekm 2018, 20:20Bana gore id gereksiz su bakiye sistemini shop modu var onu uuyarlayabilirsiniz.
Shop modunu denedim fakat, sağ üstte "Bakiye:" bölümü mevcut değil, bunu nasıl ekleyebiliriz?

tarantula901

Alıntı yapılan: istanblue - 12 Ekm 2018, 20:50Shop modunu denedim fakat, sağ üstte "Bakiye:" bölümü mevcut değil, bunu nasıl ekleyebiliriz?

pc gecince anca bakabilirim

Ücretli Smf Destek İçin

istanblue

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Ekm 2018, 21:38pc gecince anca bakabilirim
tamamdır üstad beklemedeyim çok teşekkürler

garfieald

İstediğiniz forum temasını forumda paylaştım iyi günlerde kullanın.

ramooo19

Alıntı yapılan: istanblue - 12 Ekm 2018, 21:38tamamdır üstad beklemedeyim çok teşekkürler
bekle ustad bu ralar yönetici biraz yoğun fakat en müsait bir zamanında mutlaka ilgilenecektir!