Profile / Area Showposts Hatası ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 08 Ara 2015, 22:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Profile / Area Showposts Hatası ve Çözümü
Sürekli bu hata kaydı oluşuyor google webmaster bölümünde (hata kayıt bölümünde).
Bunu nasıl çözerim? Toplam hata kayıt sayısı 19 000 den fazla şuan için.....
Görseli inceleyebilirsiniz.
İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Tüm sitelerinizdemi aynı sorun var yoksa tek bir sitedemi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

tarantula901

Bunun sebebi öncede seo ile ilgili uyelerın lınklerınıde soe yapılsın ayarını yapmışşınız google o sırada profıl lınklerını ındexledı su anda pasıf yapınca o sayfa bulunamaz durumda oldugundan dolayı google onu hataa olarak gosterıyor.

sorunun cozumu ıcın hatalar bul duzeltıldı olarak işaretleyin bir sure sonra duzelecektir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

İlginiz için teşekkür ederim.
Aslında tahmin etmiştim hatta 2 / 3 defa düzeltildi olarak yaptım hatalar artarak devam edince bende size danışmayı daha uygun buldum.
Kolay gelsin.

tarantula901

Rica ederim.

Hatalar gelmeye devam edebilir siz hatalar duzltı işaretlemeye devam edin bir süre tamamen azalacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin