Hosttan mı ?

Başlatan Ron, 11 Şub 2019, 22:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ron

Siteye ben girebiliyorum yönetici diğer arkadaşlar giriyor ama başka kimse giremiyor bu nasıl oluyor
başka tellerden girerken hata veriyor girmiyor ?

Nedeni nedir ?

https://www.muhabbetkuslari.org/index.php
Muhabbetkuslari.org Muhabbet kuşu kanarya papağanlar hakkında bilgi alabileceğiniz  ve sorularınızı sorabileceğiniz platform

tarantula901

İlk önce uyarımı yapayım bir sorunuz varsa başlığı o soruna göre açarsanız sevinirim. herkes bir sorun yaşadığında acil yazarsa vay halimize neyse.

İlginç bir durum ihs hosting kullanıyorsunuz sanırım ihs hostinge ticket atın bakalım onlarla ilgili bir sorun var mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ron

Teşekkürler tahmininizi sormak istedim.Başka ne sebep olabilir daha öncede bu hataları aldık hostt sıkıntılı çıktı peki host önerini var mı ?
Muhabbetkuslari.org Muhabbet kuşu kanarya papağanlar hakkında bilgi alabileceğiniz  ve sorularınızı sorabileceğiniz platform

tarantula901

Alıntı yapılan: Ron - 12 Şub 2019, 00:50Teşekkürler tahmininizi sormak istedim.Başka ne sebep olabilir daha öncede bu hataları aldık hostt sıkıntılı çıktı peki host önerini var mı ?

İhs iyi hosting firmalarından biri sorunun tam olarak hostingdenmi anlamak için ftpye bir tane html dosyası oluştur içine yazı yaz bak bakalım açılıyor mu?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ron