[İSTEK]Otomatik Resim Boyutlandırma Modu

Başlatan TypeR, 03 Haz 2018, 01:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TypeR

Merhabalar,

Konuyu açmadan önce bir kaç tane buldum ama nasıl olacağını ve olup olmayacağını nasıl anlayacağımızı bulamadığımdan silmek zorunda kaldım. Zahmet olmazsa yüklenen fotoğrafların otomatik olarak ekrana sığacak şekilde boyutlandırılmasını sağlayacak bir modun indirme linkini bana verip nasıl kurulacağını da kısaca anlatabilir misiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

Modu yükledim fakat böyle bir uyarıyla karşılaştım, devam edip etmemem konusunda size sormak istedim.

tarantula901

Hatalı kısımı manuel olarak. İlgili dosyada ara ve kodlar varmı yokmu bak gerekırse parçaa parça ara ekleyebileceğin yerde eminsen modu kur sonra manuel işlemleri yap
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

Tam anlayamadım, daha detaylı anlatma şansınız var mı ?
Yanlış bir şey yapmak istemiyorum sonradan problemler çıkabiliyor kusuruma bakmayın.

tarantula901

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Haz 2018, 11:54Hatalı kısımı manuel olarak. İlgili dosyada ara ve kodlar varmı yokmu bak gerekırse parçaa parça ara ekleyebileceğin yerde eminsen modu kur sonra manuel işlemleri yap

Ücretli Smf Destek İçin