Konulara mesaj atamıyorum.

Başlatan RecepCakmakci, 19 Ağu 2016, 17:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RecepCakmakci

Arkadaşlar ilginç bir şekilde konulara cevap yazamıyorum. Ancak Hızlı cevap bölümünü kullanarak oluyor. Deneme amaçlı üye hesabı açtım . Ordan gönderebiliyorum  :dayak:s

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

RecepCakmakci

Hocam şuan yazdı. Ama mesaj attığım zaman anasayfaya dönüyordu direk. Hızlı cevap sorusu sormuştum yine bugün, o ayarlarla oynadım sanırım ordan oldu. Tekrarlarsa bu konu altında belirtirim sizlere

RecepCakmakci

Konularda smile gönderirsem kabul etmiyor. Göndermezsem kabul ediyor. Bu üyeler içinde geçerli
EDİT: 'İletilerde WYSIWYG editörü varsayılan olarak göster' özelliğinin tikini kaldırınca düzeldi.

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin