Başlatan cambaz1047, 05 Şub 2021, 19:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cambaz1047

Merhaba. Avatar boyutlarını biraz artırmak istiyorum. Şu an 150x150 fakat ben bunu 200 250 civarlarına çekmek istiyorum. Çektiğimde avatar altında bulunan Sistem testi ocak 23 yazan yerin üstüne geliyor ve yazıyı kapatıyor. Bu yüzden bu yazıyı biraz sağa çekmek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim.

tarantula901

Sorunuz avatarla alakalı değil avatarı istediğiniz boyuta getirebilmeniz için ayar yapılması gerek css ile

site adresiniz aktif ise profilinize girin ki Chrome editorünü kullanıp css'de ayarlama yapıp size kodlarını atayım.

Chrome editorunu kullanmak istiyorsanız internetten araştırma yapabilirsiniz. bu şekilde sitenizde istediğiniz yerde değişiklik yapabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cambaz1047

Şu an güncelledim sitemi kendim de css dosyalarına bakıyorum.

cambaz1047

Size özelden giriş bilgileri attım kusura bakmayın unuttum üyelik sistemini. Temanın içerisinden css dosyalarında bir yer gördüm post_wrap ile alakalı sanırım buradan düzenleniyor fakat nasıl yapabileceğimi bilmiyorum.

tarantula901

index.css dosyasına şu kodu ekleyin.

.rkeyinfo {
    margin-left: 155px;
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cambaz1047

Geç dönüş yaptığım için kusura bakmayın çok teşekkür ederim.