2.0.7 | Like Post eklentisinin temayla uyumlu olmaması

Başlatan Principles, 15 Ağu 2020, 10:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Principles

Merhaba, Like Post eklentisi lazım bana, default temada sıkıntısız çalışıyor fakat Boru_v1 adlı temada çalışmıyor, verdiği hatalar da şu şekilde; https://prnt.sc/tzyjms

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Tema responsive ve gereksiz olan tüm tasarımları kaldırdım, yeni temaya geçmek istemiyorum.

Principles

Bu eklentiyi başka temada kullanmak için o temanın kutucuğunu işaretleyin yazıyormuş, konuyu açınca gördüm. Kusura bakmayın, konu kilitlenebilir iyi forumlar!

KutluTürk

Bende var aynı sıkıntı,   talimatları uyguluyorum ama olmuyor.  Görüntüler ekte.

tarantula901

Hatalı kısmı manuel olarak eklemeniz gerek.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

nasıl? zaten    panelden  söylenen tema dosyasını açıp  dediği kodu bulup verdiği kodu bulduğum kodun altına yapıştırıyorum, başka nasıl yapabilirim ustam?  ::)

tarantula901

o şekilde yapacaksın zaten doğru yapmışsın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

Olmuyor ki, çalışmıyor, çalışmadığı gibi sitenin tepesinde ajax kodu gözüküyor :D

tarantula901

Alıntı yapılan: KutluTürk - 02 Mar 2021, 13:00Olmuyor ki, çalışmıyor, çalışmadığı gibi sitenin tepesinde ajax kodu gözüküyor :D

kodlari manuel olarsk kontrol edin. Modu bir kac kez kaldırıp yükledin mi, dil kodları manuel eklefin mi.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk