Arkadaşlar lütfen bi yardım edin

Başlatan ReisS_UmutT, 26 Ağu 2016, 12:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ReisS_UmutT

arkadaşlar forumun girişinde farklı bir ekran gelsin ordan foruma basınca foruma yönlendirilsin istiyorum nasıl yapabilirim,

örnek : rebelgametr.com

üstteki sitenin giriş ekranı gibi

HelloIamSoapy

forumunuzu /forum adlı bir klasör yaratıp içine atın, daha sonra ana bölümde index.html veya index.php düzenleyip koyun, index içerisinde href koduyla "www.forumunuz.com/forum" bulundurup sağlayabilirsiniz

ReisS_UmutT

Alıntı yapılan: HelloIamSoapy - 26 Ağu 2016, 14:13forumunuzu /forum adlı bir klasör yaratıp içine atın, daha sonra ana bölümde index.html veya index.php düzenleyip koyun, index içerisinde href koduyla "www.forumunuz.com/forum" bulundurup sağlayabilirsiniz

beni anlamadınız yada ben anlamadım demek istediğim şu ben o ekranı istiyorum bende o giriş ekranı HİÇ yok

tarantula901

Html tasarimi hazir olanlari internette bulup kullanabilirsiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ReisS_UmutT

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Ağu 2016, 14:59Html tasarimi hazir olanlari internette bulup kullanabilirsiniz

ne diye aratmam lazım

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin