Kayıtta Cinsiyet zorunlu yapma

Başlatan Revision, 11 Ağu 2020, 18:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Revision

kayıtta cinsiyet seçmeyi aktif ettim fakat bunu zorunlu yapmak istiyorum cinsiyet seçmeden kayıt tamamlanmasın. Nasıl yapabiliriz?

tarantula901

Ayarı yaptığınız yerde olması lazım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Özellikler seçenekler buraya ardindan profill alanlari  burada cinsiyet bolumunu duzele dediginizde
Kayıt Esnasında Göster:. Secenegini evet olarak secmeniz yeterli olacaktir kolay gelsin

Revision

Cinsiyet yerinde fazladan boşluk var kayıt olurken boşluğu seçip kayıta devam edilebiliyor. Bu işaretlediğim boşluğu nasıl silebilirim? altında sadece Kadın Erkek olsun istiyorum ama kadın erkek üstünde bir de boşluk var. O sıkıntı çıkarıyor seçilebildiği için.

tekyürek

Bosluk olan yere none yqz

Revision

Alıntı yapılan: tekyürek - 12 Ağu 2020, 22:18Bosluk olan yere none yqz

Bu ayarlara nereden gireceğim panelde bulamadım

Revision

tekyürek

tekyürek

Alıntı yapılan: tekyürek - 11 Ağu 2020, 23:23Özellikler seçenekler buraya ardindan profill alanlari  burada cinsiyet bolumunu duzele dediginizde
Kayıt Esnasında Göster:. Secenegini evet olarak secmeniz yeterli olacaktir kolay gelsin