Yatay Posbit

Başlatan PauGeN, 28 Şub 2021, 05:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PauGeN

MTA (Multi Theft Auto) Platformu İçin SMF Forumuma Yatay Posbit Ayarlamak İstiyorum Fakat Oyun İçinden Nasıl Veri Çekicegim Herhangi bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim İyi Forumlar

tarantula901

sitede konuları mevcut, arama yapabilirsiniz, smf dışı kategorilere taşıyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

PauGeN

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Şub 2021, 06:03sitede konuları mevcut, arama yapabilirsiniz, smf dışı kategorilere taşıyorum.

Evet Mevcut Hepsi Genellikle Samp İçin forumnick kısmını hangi veritabanına açıcağım hakkında hiçbir bilgi yazmıyor

tarantula901

Alıntı yapılan: PauGeN - 28 Şub 2021, 06:06Evet Mevcut Hepsi Genellikle Samp İçin forumnick kısmını hangi veritabanına açıcağım hakkında hiçbir bilgi yazmıyor

Php kodlama biliyormusunuz, bilmiyorsanız bu işde ilerlemeniz çok zor ben size bu kategoride ufak sorunlarda yardımcı olabilirim, diğer şekilde sizin istediğiniz oyuncu forum ilişkilendirmesi.

Eğer php biliyorsanız forum  uye idsini oyuncu tablosuna eklerseniz forumdaki pospite o uyeye ait oyuncu bilgilerini çekebilirsiniz.

oyuncu tablosuna uye idsi ekleyebiliyormusunuz. ekleyebiliyorsanız pospit için php kodunuz var ise buraya paylaşın eksik yerlerini ekleyebilirim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin