[Acil] Kategoriye fotoğraf ekleme

Başlatan SaMania, 02 Eyl 2015, 00:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SaMania

oldu ama hepsinde oldu hocam, ayrıca gerçekten çok teşekkür ederim. Her kategoride aynısı var :D

tarantula901

onu dıyecektım :D belırtmıs oldugun sıtedede tek kategori var :D bu sekılde tek kategorıde calısır eger her kategorıde ıstersen onuda baska zamn cok zaman ısteyen bırsey ya boyle kullanacaksın yada bır sure bekleyeceksın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SaMania

hocam belirttiğim sitede aslında tüm kategorilerde var bende onun gibi yapmak istemiştim, sizin müsait olduğunuz bir vakitte yapabiliriz. Yada bana mantığını söylerseniz ben deneme/yanılma şekliyle yapabilirim :D

Gerçekten yardımınız için çok çok teşekkür ederim, iyi bayramlar dilerim.

tarantula901

mantık dediğin tek kategori olarak img kodunu ekledım sadece tum kategorı ıcın ayrı olması ıcın başka degısıklıkler gerekıyor malesef onuda nasıl yapılacagı ıle ılgılı su anlık bır fıkrım yok olunca artık bakarız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin