postbit sorunu

Başlatan dynamic, 30 Mar 2016, 15:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dynamic

hocam beyaz yerler düzeldi fakat o facebook logosunun üstünde boş bir yer duruyor orayı kaldırmak istiyorum
Torrent Oyun,Film, Dizi --> Torrent Oyun İndir

tarantula901

o kısım profilinden skypey gibi alanları yapınca görünen kısım. orayı kullanmak istemiyorsanız tamamen kaldırayım mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dynamic

http://i.hizliresim.com/A78YQ0.png

burada işaretlediğim yeri silerseniz çok sevinirim. :)

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dynamic

sitenin tasarımıyla oynadım ve postbiti değiştirdim yeni postbit koydum sorun çözüldü. teşekkür ederim

tarantula901

sorunu yaşatan sosyal ağları için kurmuş olduğunuz moddan kaynaklıydı. neyse sorunun çözülmesine sevindim.

Ücretli Smf Destek İçin