üyelerin resim eklemek için en uygun yontem nedir

Başlatan dckoleksiyon, 01 Şub 2016, 22:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dckoleksiyon

merhaba üyelerin resim eklemek için en uygun yontem nedir acaba size ornek olarak

http://www.diecastturk.com/forum/index.php

bu sıte gibi

tarantula901

Forumda konu acarken eklenti kısmına resim ekleyebilirle
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

dckoleksiyon

Simple Image Upload  bu modu nerden bulabılrım

tarantula901

Doluyor ama diger sekilde ise resimlerde silinebiliniyorh kolay kolay dolduramazsiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

Simple Image Upload 

bu modu yukledım ama bu modu link yerini olusturamadım

tarantula901

Konu  acarken editorun editorun ustunde cikmasi gerekiyor

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

malesef cıkmıyor 3 saattir ugrasıyorum denemedığım bısey kalmadı

tarantula901

Modu yükledikten sonra konu açarken bbc butonların olduğu kısmın altında link şeklinde çıkması geerekiyor ona tıklayınca bir popup açılacak oradan resim yükleyebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

bahsettiğiniz seyi anladım ama işte bbc lerin altında cıkmıyor

tarantula901

Paketi düzgün yüklediniz mi?

Bu modun fazla bir kodu yok direkt kendi sitesinde js vererek kullanılıyor. yenı konu aç butonuna tıkladıktan sonra bbc butonların altında şu şekilde bir yazı olması gerekiyor.

Add image to post

şuanda test ettim direkt çıktı çünkü siz tekradan kkontrol edin bakalım.

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

düzgün yukledığımı sanıyorum cunklu paket yuklemede yeşil yanıyor

dckoleksiyon

tamam yaptım temayı uydurmayı secmemısım hallettim tesekkur ederim

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim

Bu arada konuyu ilgili kısma açmaya özen gösterin

Ücretli Smf Destek İçin

dckoleksiyon

bu arada Add image to post bu yazıyı Temel Resim Yükleme Modu değiştirmek istiyorum nasıl yapabılırım