SMF Portal Personel Listeleme İşleminde Üyeleri Gizleme

Başlatan mrahmetaksu, 06 Mar 2020, 00:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mrahmetaksu

Değerli smf.gen.tr ailesi öncelikle iyi akşamlar. SMF Portal'da blok içerisinde yer alan Personel Listesinde sadece yöneticileri göstermek istiyorum normal üyelerin görükmesini istemiyorum.

mrahmetaksu

Alıntı yapılan: mrahmetaksu - 06 Mar 2020, 00:23Değerli smf.gen.tr ailesi öncelikle iyi akşamlar. SMF Portal'da blok içerisinde yer alan Personel Listesinde sadece yöneticileri göstermek istiyorum normal üyelerin görükmesini istemiyorum.

Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu?

ramooo19

Alıntı yapılan: mrahmetaksu - 06 Mar 2020, 14:02Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu?

portal yönetriminden gerekli block ayarlarından herkez değilde özeli seçip görmesini isteiğiniz grubları seçebilirsiniz!

bu bahsettiğim MKportal için smf portalda benzeri olması lazım :D

mrahmetaksu

Hocam benim dediğim bu değil. Ben SMF Portal'da blokta personel listesi özelliğini aktif ettiğimde Administrator, Moderatör, Üye bunların hepsini listeliyor. Ben personel listesinde sadece adminlerin isimleri görüksün istiyorum

mrahmetaksu

Sorun kendi çabamızla yabancı forum sitelerinden araştırılarak çözülmüştür. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar özelden yazarsa yardımcı olurum.

tarantula901

Alıntı yapılan: mrahmetaksu - 07 Mar 2020, 00:07Sorun kendi çabamızla yabancı forum sitelerinden araştırılarak çözülmüştür. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar özelden yazarsa yardımcı olurum.

buradan paylaşın herkes yararlansın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mar 2020, 00:49buradan paylaşın herkes yararlansın.
bazıları nedense sanırım kendini düşünüyor  herhalde.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin