[ÇÖZÜLDÜ] Kod Yardım

Başlatan garfieald, 27 Mayıs 2016, 23:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Şu kodu kullan

<li class="greeting"> <a href="' . $scripturl . '?action=profile;u=', $context['user']['id'],'"><span>', $context['user']['name'],'</span></a></li>
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Ben avatarın yanında ki bangbang yazısına tıklayınca profiline gitsin istiyorum. Başka yerde çıkan bangbang yazılarına değil :PPP

tarantula901

üste istediğin koda uyguladım o kodu nereye eklersen oradaki uye adına tıklayınca gider o avatarın yanındakı uye adının kodlarını ekle ona uygulayım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

<li class="greeting"> <span>', $context['user']['name'], '</span></li>

tarantula901

üste eklediğim kodları en son attıgın kodlara uyguladım onu kullanmadınmı

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

tarantula901

kodu ekle sonra o eklediğin dosyayı eke ekle bi kontrol edeyim nasıl ekledin diye

Ücretli Smf Destek İçin