SMF Kendi Temasını Mobil Uyumlu Hale Getirme

Başlatan KutluTürk, 20 Şub 2021, 21:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KutluTürk

Esen olsun, SMF'nin kendi biçimi ( teması ) cep ( mobil ) uyumlu değil, SMF nin kendi temasını nasıl mobil uyumlu hale getirebiliriz?  İnternette arama yaptım, gene burda bir çözüm buldum,  verilen kodları denilen yerlere yapıştırdım fakat bir şey değişmedi.

tarantula901

Bunu size yakıştıramadım. Ücretsiz olarak yapılan temaların copy kaldırmanız benim için ve yapanlar için emeğe saygı olmadığını düşünüyorum. Oyuzden kullanmış olduğunuz temanın copy eklerseniz sevinirim.

Kullanmış olduğunuz tema mobil uyumlu güzel temalardan bir tanesi bu temayı yapan @gecitli  arkadaşımız  oyuzden copy eklerseniz sevinirim.

Aşağıdaki modu kurarsanız default tema mobil uyumlu olur.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=551.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

Ustam  copy kaldırmadım,     smf nin mobil uyumlu default temasını buldum ekledim, çalışıyor,    2 hafta öncesine kadar düşünüyordum kaldırmayı şimdi  düşünmüyorum,    arkadaşlar  yaptılarsa sorarım, sitenin alt kısmına bakayım,  ben sadece  ekleme yaptım başka bir şey etmedim, yoksa yazıktır günahtır, gaspa girer, sizin verdiğiniz emekten sonra daha iyi idrak ettim.