Logo yapımı

Başlatan dewilking, 27 Ksm 2015, 00:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dewilking

mrb arkadaşlar smf forumu yaklaşık 8 yıl önce kullanıyordum bayağı değişmiş herşey şimdi 5 saattir bir logoyu yapamadım acaba bu yeni SMF 2.0.11 de farklımı oluyor birde yeni tema yükledim orda logo var ve değiştirmek istiyorum

tarantula901

smf gen tr Ailesine hoşgeldiniz. bayağı değişti ancak bu smf'nin 2.1 serisi yani tam olarak yayınlanmdaı bu sitedeee kullanılıyor

şu anki kullanılan sürüm 2.0.11 sürümü bu konularda herhangi bir sorunuz olduğunda çekinmeden ilgili bölüme açmanız yeterli.

Sorun olarak logoyu değişmek mi istiyorsunuz. sitenize girdim herahngi bir logo göremedim

bu arada konuyu yanlış kısma açtınız taşıyorum
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dewilking

hoş bulduk evt logo eklemek istiyorum tabi özür dilerim konuyu yanlış yere açmışsam

tarantula901

Kullandıgınız temada logo kısmı yok sanırım logo kısmı kaldırılmıs gorunuyor

Eğer logo eklememi istiyorsanuz hedaer kısmına index.template.php eke ekleyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dewilking

NE :D  yapmam lazım? acemi olmuşuz

tarantula901

Eğer logo eklememi istiyorsanuz hedaer kısmına index.template.php eke ekleyin

Ücretli Smf Destek İçin