Arama motorları antr.kelimeler

Başlatan celalyagmur, 09 Şub 2020, 21:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Siteme arama motorları için anahtar kelime nasıl oluşturabilirim.? Bunu admin paneldenmi yapmak gerek yoksa google'nin bir uygulaması ilemi yapmam gerek.? Ve nasıl bir anahtar kelime oluşturmam lazım yani ÖRNEK; tarih,islam,ilim,dinler, vs.vs gibimi yapmam lazım.? Veyahut sitemdeki tüm katagori isimlerinimi anahtar olarak oluşturmam lazım,yani çok uzun olması sıkıntı olmaz dimi.! Aslında bu konuyu nette araştırdım fakat birşey anlamadım,neyi nereye nasıl nekadar eklemem gerektiği hakkında...Yardımcı olabilirseniz sevinirim,anlayacağıim dilden.
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Olayı tam olarak anlamadım anahtar kelımeden kastınız tam olarak nedir?

konu olarak ıcın etıket olusturmak mı yoksa
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Evet ben anlatamadım..Hani google site sahiplerine wepsiteniz için anahtar kelimeler oluşturun,siteniz ve sayfaylarınız arama motorlarında üst sıralarda çıksın diye..İşte bahsetmek istediğim bu hocam.Anahtar kelime derken bunu nasıl yapacağız...Mesela ben googleye sitemdeki bir konu başlığını veya katagori başlığıyla arama yapıyorum,benim sitem ilk on sayfada gözükmüyor,düşününki her sayfad 15 satır site adresi çıkıyor...Mesela ben googleye SMF yazınca ilk sırada simple orjin sitesi çıkıyor hemen altındada sizin siteniz çıkıyor smf konulsal ile birlikte...Anlatmak istediğim bu.Biri googleye İSLAM veya TARİH ile alakalı bir arama yaptığı zaman benim sitem neden sıralamalarda yok.!

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 09 Şub 2020, 22:23Evet ben anlatamadım..Hani google site sahiplerine wepsiteniz için anahtar kelimeler oluşturun,siteniz ve sayfaylarınız arama motorlarında üst sıralarda çıksın diye..İşte bahsetmek istediğim bu hocam.Anahtar kelime derken bunu nasıl yapacağız...Mesela ben googleye sitemdeki bir konu başlığını veya katagori başlığıyla arama yapıyorum,benim sitem ilk on sayfada gözükmüyor,düşününki her sayfad 15 satır site adresi çıkıyor...Mesela ben googleye SMF yazınca ilk sırada simple orjin sitesi çıkıyor hemen altındada sizin siteniz çıkıyor smf konulsal ile birlikte...Anlatmak istediğim bu.Biri googleye İSLAM veya TARİH ile alakalı bir arama yaptığı zaman benim sitem neden sıralamalarda yok.!

Googleye sitenizin sitemapını gönderdiniz mi, gönderdiyseniz google sitenizi indexleyecektir.

Bazı kelimelerde googlede sıralamaya girmek öyle kolay değil kolay olsaydı herkes sıralamaya girerdi.

Bazı kelımelerde anında sıralamaya giremeyebilirsin zaman gerekiyor, ve sitene eklediğin içeriklerin özgün yazılmış olması lazım sonrasında sosyal ağları vs kullanarak sitenin google gözünde populer olduğunu kanıtlamak gerekiyor.

site dışı seo çalışmaları var mesela backlınk vs gibi

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Sitemap tmm dır hocam.Facebook'ta zaten sayfam var site ile alakalı,bayada takipcim var zaten,instagram'da sayfam var...İçerik özgünlüğüne gelince sadece kendi yazdığım makalelerim var,diğer konuların çoğunu başka sitelerden almıştım,birazınıda indirdiğim pdf kitaplarında kopyalayıp yazmıştım siteye.O bahsettiğiniz backlink olayını bilmiyorum bi araştırayım nedir nasıldır diye.teşekkurler hocam cevabınız için.

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 09 Şub 2020, 23:56Sitemap tmm dır hocam.Facebook'ta zaten sayfam var site ile alakalı,bayada takipcim var zaten,instagram'da sayfam var...İçerik özgünlüğüne gelince sadece kendi yazdığım makalelerim var,diğer konuların çoğunu başka sitelerden almıştım,birazınıda indirdiğim pdf kitaplarında kopyalayıp yazmıştım siteye.O bahsettiğiniz backlink olayını bilmiyorum bi araştırayım nedir nasıldır diye.teşekkurler hocam cevabınız için.

Rica ederim elinizden geldiğince özgün olmaya çalışın.

Backlink olayını arama motorlarından yapabilirsiniz daha net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur