Eklenti Kurulumu hakkında yardım

Başlatan sanalbellek, 30 Mar 2015, 17:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

sanalbellek

yardımınız için teşekkür ederim konuyu okudum ama olmadı "Yeni paket indiremezsiniz veya kuramazsınız. Çünkü paketlerin yükleneceği dizin veya bu dizinde değiştirilmesi gerekn bazı dosyalar yazılabilir değil!" hatası veriyor.

tarantula901

ihs kullanıyorsunuz ihs bu tür sorunların yaşanması normal ben zamanında çok yaşadım paket yüklemek biraz eziyet olacak malesef.

yapacağınız tek şey ftpdeki tüm dosyaların klasor ve dosyalar dahil izinlerini 777 yapmanız eğer buna rağmen aynı hatayı alıyorsanız

masaustunde temp diye bır klasor acıp yuklemek ıstedıgınız modun ıcındekılerı bu klasoru ıcıne atın sonrasında packages klasoru ıcıne atıp temp klasoru dahıl ıcındekılerın ızınlerını 777 yapın sonrasında yuklemek ıstedıgınız paketı yukle tıklayın hatasız kurulacaktır.

her  paket yuklemesınde hata verıyorsa bu adımları her seferınde yapmanız gerekıyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

sanalbellek

Evet doğru ihs gerçekten eziyet şimdi söylediklerini uyguladım "'PrettyUrls' adlı tema yüklenemiyor." hatasını verdi.  Sabah bu hata yüzünden ihs'ye bildidim bana hosting ayarlarında Php Safe Mode Aktif: kapalı olacağını söylediler. Bununla ilgili olabilirmi.

tarantula901

ihs iyi bir hosting firmasıdır sadece güvenliği üst düzeyde tutuyorlar buda çok önemli.

o hata pretty ıle ılgılı dosyaların ftp yuklenmedıgınden dolaydıır manuel olarak p retty dosyalarının ekledıgını kontrol edın

Ücretli Smf Destek İçin

sanalbellek

Evet güvenlik üst düzeyde manuel olarak nasıl kontrol edebilirim.

tarantula901

pretty yukledıgın yerde manuelını gosterıyordur oradan bakıp sonra ftp aynı dosyaları gereklı klsorlerı bakacaksın

Ücretli Smf Destek İçin

sanalbellek

./index.php'de değişiklik yap diyor değişik yaptım ama olmadı dosya iznide 666 ve değişmiyor. 2 adet index.php var.

tarantula901

Alıntı yapılan: sanalbellek - 30 Mar 2015, 22:57./index.php'de değişiklik yap diyor değişik yaptım ama olmadı dosya iznide 666 ve değişmiyor. 2 adet index.php var.

biri kopyadır sonunda bırsey var farklı bır karekter o kopya

666 degısmıorsa ılk once onu masaustune atın sonra ftpden sılıp masaustundekı dosyayı ftp atın

Ücretli Smf Destek İçin

sanalbellek

dosya izni değişti içerisinde değiştirilecek kod varmış manuel olarak ekliyorum kodu yine kabul etmiyor. 'PrettyUrls' adlı tema yüklenemiyor. hatası veriyor.

tarantula901

PrettyUrls' adlı tema yüklenemiyor. hatası dosyanın ftp eksık oldugundan yada dosya ızınlerının 644 olmadıgından olabılırk ontrol edın

source ıcınde kı dosyaları default ıcındekılı pretty dosyalarını kontrol edın

Ücretli Smf Destek İçin

sanalbellek

izinler tüm dosyaya verildi ihs tarafından da yardım aldım.  http://i.hizliresim.com/pROQLo.png  http://i.hizliresim.com/RJj52Y.png  bu iki hatalar çıkıyor.

tarantula901

üste verdiğim linktekileri yaparsanız paket sorunu yaşamazsınız

Ücretli Smf Destek İçin

sanalbellek

tüm dosyalara 777 izni verdim ama yine kabul etmedi şuan İhs de ilgileniyor ama sorun hala çözülmedi size bilgileri versem inceleye bilir misiniz yasak değilse.

tarantula901

verdiğim linkdekileri uygulaarsanı sorun çözülecek aslındada ihs yardım etsin bakalım sorun düzelecekmi düzelmezse bakmaya çalışırız.

Ücretli Smf Destek İçin