Profil (Pospit) ödül sistemi (Simple Awards System)

Başlatan tarantula901, 25 Mar 2018, 00:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Ağu 2018, 07:46Ekte olanı deneyin

Sağ olun oldu. Profil kısmında ki Awards kısmını nasıl Türkçeleştirebilirim? veya silebilirim sadece başarımlar gözüksün diye.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Ağu 2018, 15:57Modun dosyalarında o yazıyı arayın

Bir sürü var bazılarını değiştirdim siteye attım bir değişiklik olmadı maalesef..  :-\

tarantula901

Konudaki yorumlarda kodu eklemişim kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Ağu 2018, 16:49Konudaki yorumlarda kodu eklemişim kontrol edin.

Geceden bu yana bir çok sitede gezdim kafa kalmadı. Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Ziyaretci

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Mar 2018, 00:10Modifikasyon Adı:Simple Awards System
Yazar:Windy
Uyumluluk:1.1.3, 1.1.4, 1.1.5, 1.1.7, 1.1.9, 1.1.10, 2.0 Beta 3.1 Public, 2.0 Beta 4, 2.0 RC1-1, 2.0 RC1.2, 2.0 RC2

Açıklama: üyelere ayriyetten özel ödüller vermenize sağlar. Diyelim bir uyeniz var buna aylık üye ödülü vermek istiyorsunuz ayrı olarak ödül rankı verebiliyorsunuz.

Görsel:

Kullanımı:

Admin panel modificasyon kısmından ayarlarını yapabilirsiniz.

Ödül eklemek istiyorsanız profil ayarlarına girip ilgili kısımdan ödül ekleyebilirsiniz.

Dosya Linki:

Simple Awards System indir

Mod uyumsuz olaabilir oyuzden güncelleyip eke ekledim onuda ekten indirebilirsiniz.

Türkçe dil moda eklenmiştir. utf8 kullananlar içindir. utf8 kullanmayanlar aşağıdaki kodları kullanabilir

Modifications.turkish.php

ara

?>
üstüne ekle

// Başarım
$txt['awards_for'] = 'Başarımlar:';
$txt['awards'] = 'Başarımlar';
$txt['showAwards'] = 'Başarımları Göster';
$txt['award_add'] = 'Başarım Ekle';
$txt['award_add_button'] = 'Ekle';
$txt['award_max_height'] = 'İkonun Maksimum Yüksekliği<div class="smalltext" style="font-weight: bold">(0 = no limit)</div>';
$txt['award_max_width'] = 'İkonun Maksimum Genişliği<div class="smalltext" style="font-weight: bold">(0 = no limit)</div>';
$txt['award_limit'] = 'Limit the No. of Awards displayed in posts<div class="smalltext" style="font-weight: bold">(0 = no limit)</div>';
$txt['award_show_display'] = 'Post alanında göster';
$txt['award_file_types'] = 'İkon Dosya Uzantıları<div class="smalltext" style="font-weight: bold">(comma separated)</div>';
$txt['awards_per_page'] = 'Kaç ödül oluştuktan sonra 2. sayfaya geçilsin';
$txt['award_image'] = 'Eklenecek İkon';
$txt['award_no_exist'] = 'Kaldırmaya çalıştığınız ödül yok.';
$txt['awards_no_write'] = 'The awards upload directory is not writable.  Your award could not be saved.';
$txt['award_timeout'] = 'Your award couldn\'t be saved. This might happen because it took too long to upload or the file is bigger than the server will allow.<br /><br />Please consult your server administrator for more information.';
$txt['award_title'] = 'Başarım Başlığı';
$txt['cannot_give_awards'] = 'You don\'t have the privilege of giving out awards.';
$txt['no_awards'] = 'Verilmiş başarım yok';
$txt['permissionname_give_awards'] = 'Give Awards';
$txt['permissionhelp_give_awards'] = 'This permission allows users to Give out Awards.';
$txt['profile_error_award_large_image'] = 'The dimensions for the image provided go over the specified limit (' . $modSettings['award_max_width'] . 'x' . $modSettings['award_max_height'] . ')';
$txt['profile_error_award_invalid_image'] = 'The image provided is invalid';
$txt['profile_error_award_invalid_type'] = 'The image provided is not a type that can be submitted (must be one of ' . $modSettings['award_file_types'] . ')';
$txt['profile_error_award_no_title'] = 'No title has been given for the award';
$txt['award_list_title'] = 'Başlık';
$txt['award_list_given_date'] = 'Verilen Tarih';
$txt['award_list_given_by'] = 'Başarımı Veren';
$txt['award_list_icon'] = 'Ikon';
$txt['mods_cat_modifications_award'] = 'Başarım';

Hmm,peki o temada ayrı bir alan var yani ödül ve ikonlara ayrılmış bir bölüm var eğer dikey bir ileti ekranında olursa ne yapcıaz

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

istanblue

selamlar,

ödülü kırmızı ile işaretlediğim yere almak istiyorum, mümkün mü?

ramooo19

sayın yönetici bu modu 2.1 de uyumsuz herhalde kurulumda şu hatayı alıyorum ekde olan dosyada da aynı hatayı alıyorum

İndirmeye veya yüklemeye çalıştığınız paket bozulmuş ya da bu SMF sürümü ile uyumlu değildir.

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 19 Ekm 2018, 10:35sayın yönetici bu modu 2.1 de uyumsuz herhalde kurulumda şu hatayı alıyorum ekde olan dosyada da aynı hatayı alıyorum

İndirmeye veya yüklemeye çalıştığınız paket bozulmuş ya da bu SMF sürümü ile uyumlu değildir.

Evet uyumsuz.

Ücretli Smf Destek İçin

istanblue

Alıntı yapılan: istanblue - 16 Ekm 2018, 13:51selamlar,

ödülü kırmızı ile işaretlediğim yere almak istiyorum, mümkün mü?

tarantula901

Herşey default temaya göre olduğu için göstermiş olduğunuz resim editlenmiş bir profil alanı ona göre sadece yorumumu katıp siz yapmaya çalışın. ondan önce display.template.php eke ekleyin kontrol edeyim.

Ücretli Smf Destek İçin

istanblue

tarantula901

Eke ekleyebilirsiniz. bu arada sitenize baktım istediğiniz yere eklemişsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin