Bölüm isimleri özelleştirme

Başlatan bysabo, 20 Mayıs 2015, 15:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bysabo

Merhaba,

Ekteki mod bölüm isimlerini renklerdirme ve icon eklemeye yarıyor.

Buna bölüm isimleri yazı boyutunu da ekleyebilir miyiz ?

tarantula901

Bölüm isimlerini kalınlaştırmak için admın panel kategorı düzenlemede kategori ismini şu şekilde değiştirebilirsiniz.

<font style="font-size:17px;">Kategori ismi</font>
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

bysabo

Bu şekilde yaptığımızda son konularda vesaire problem oluyordu diye hatırlıyorum. Bu nedenle bu mod'a ekleyebilsek çok güzel olurdu.

Yine de deneyeceğim

tarantula901

moda eklenilincedee aynı şekilde olacak son konulara verilen hata nedir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

bysabo

Hata vermiyor ancak söylediğiniz şekilde denediğimde  <font style="font-size:17px;"> şu görünüyordu yanılmıyorsam bir kaç yıl önce denemiştim ya son konularda veya title da veya google indexlenmesinde emin değilim.

Fakat yukarıdaki mod zannettiğim gibi boardicon değilmiş, bölümlerin sağ tarafına ufak bir icon ekliyor sadece.

Acaba board icon (bölüm soluna) ve alt bölümlerin soluna icon ekleyebileceğimiz bir mod var mı ?

Ayrıca bölüm isimlerini renklendirme ve boyutlarını düzenleme ile ilgili ?

Bugüne kadar mutlaka yapılmıştır diye düşünüyorum

tarantula901

Bölümleri renklendirmek ve icon eklemek  için şu modu deneyin.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=574.new#new

Ücretli Smf Destek İçin

bysabo

hocam bu mod bölümlerin soluna icon eklemiyor. Bölümlerin sağına ufak icon ekliyor bizim bildiğimiz boardicon gibi değil. İlk mesajımda ekte vermiştim bu modu

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin