SMF Kategorilerin Boş Gözükme Sorunu

Başlatan Rentupad, 15 Nis 2020, 18:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Rentupad

DefaultAvatar, Prefix ve bir iki tane daha vardı

tarantula901

diğer iki modun adlarını tam olark nedşir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Rentupad

FTP üstünden ulaştım
AdditionalMembergroups_V1.04
CustomFormMod_v1.7_SMF2x
DefaultAvatarForSMF2x
SF-Themes-Demo
SMFPostPrefix_forSMF2.0.x_2.1.1

tarantula901

şu modun ne olduğunu bilmiyorum

SF-Themes-Demo

kurduğunuz modları manuel olarak kaldırın her kaldırdığında siteyi kontrole din sorunu hangi moddan kaynaklandığını öğrenebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Rentupad

Forum dizinindeki Packages kısmı hariç yedeklendiği başka bir yer var mı? Packages klasörünü tamamen boşalttım hala aynı.

tarantula901

Alıntı yapılan: Rentupad - 16 Nis 2020, 12:56Forum dizinindeki Packages kısmı hariç yedeklendiği başka bir yer var mı? Packages klasörünü tamamen boşalttım hala aynı.

paketleri silerek hata yaptınız o kısımdan kaldırma yaparak kaldıracaktınız şimdi manuel kaldırmanız gerekıyor

Ücretli Smf Destek İçin

Rentupad

Nasıl sileceğim peki? Bir yol gösterilse iyi olur diye düşünüyorum. Yeni başladım SMF kullanmaya, acemiyim. Manuel olarak kaldırmak nedir nasıl yapılır?  (Paketleri yedeklemiştim, tekrar forum dizinine aktarabilirim zip halinde.)

tarantula901

Modu indirdiginiz yerde parse diye buton var onu kullanmaniz gerekiyor

Ücretli Smf Destek İçin