startaza temam ile ilgili küçük bir sorunum var

Başlatan esudur, 09 Ağu 2021, 19:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

esudur

slm  https://diyabetrehberim.com/index.php   sitemi mobil den açtığınızda ve konulardan birine girdiğinizde altda ekte resimde çizili olan kısaım uyumlu şekilde küçülmüyor ne denediysem olmadı bu konuda yardımcı ola bilecek arkadaş varmı

tarantula901

Bu temada bir sıkıntı var gibi konuya girince bilgisayarda bir sıkıntı oluyor bu temayı resmi siteden mi indirdiniz.

Bu arada sitenizde çok reklam var ben çok rahatsız oldum siteniz hiti ve arama sonuçlarından eskiye göre düşüş oldu reklamları kaldırın bence toparlanınca eklersiniz.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ağu 2021, 20:06Bu temada bir sıkıntı var gibi konuya girince bilgisayarda bir sıkıntı oluyor bu temayı resmi siteden mi indirdiniz.

Bu arada sitenizde çok reklam var ben çok rahatsız oldum siteniz hiti ve arama sonuçlarından eskiye göre düşüş oldu reklamları kaldırın bence toparlanınca eklersiniz.

resimdeki bölümü halledebileceğim bir kod düzeltmesi varmıdır

Ghost

Merhabalar forumunuza giriş yapılmıyor. Düzeltmenin yolları var tabiki.