Smf Forum Açılmama Sebebi Nedir? Neden Site Açılmaz Hale Gelir? Nasıl Düzeltilir

Başlatan turizmtasimacilik, 30 Ağu 2019, 11:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turizmtasimacilik

Smf Forum Açılmama Sebebi Nedir? Neden Site Açılmaz Hale Gelir? Nasıl Düzeltilir?

SMF forum sitem her 2 hafta'da bir açılmaz hale geliyor, her defasında SQL yedek alıp forumu sıfırdan tekrar kurup SQL 'i geri yükleyerek sitenin açılmasını sağlıyorum!

Fakat artık bu gına getirmeye başladı her 2 haftada forumu sıfırdan kurmak!
Bu neden kaynaklanıyor? Site neden açılmıyor? https://www.turizmtasimacilik.com/forum/  şu anda açılmıyor, tekrar kurmadan bunu nasıl düzeltebilirim önerileriniz nedir?

tarantula901

Sitenizde hangi modlar kurulu listesini ekleyin.

Sitenizin hostinginde phpmyadmin sitenin dbsine bakim yapin.

Duzelmez ise

Ftpde bulunan cache klasoru içinindeki index.php ve .htacces dosyaları hariç tüm dosyaları silin.

Sonra sitenizi kontrol edin düzelmez ise buraya yazın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Bakım yapma olayını bulamadım PHPMAYADMIN üzerinde,

2 adet mod vardı ; Pretty Url + Optimus

Cache altında söylediğinzi dosyaları sildim, site yine açılmıyor!

Ayrıca cache klasörüne geri dönünce silinen dosyalar geri gelmiş oluyor!

tarantula901

Pretty modunun ftp oluşturduğu .htacces klasoru var mı kontrol edin. Yoksa ondan kaynaklı.

Db bakımı hostinginizden öğrenwbilirsiniz yada arama yapın googlede
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin