Ana Sayfaya ve İletilere Bakanları Sayfanın Altına Alma

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 26 Şub 2015, 20:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Ana Sayfaya ve İletilere Bakanları Sayfanın Altına Alma
Daha önceleri ben bunu yapmıştım ama şimdi nasıl yaptığımı bulamadım hatırlayamadım.
Bunu sosyalbilimciler.com için yapmıştım hatta şu anda sosyalbilimciler.com da kullanıyorum ama bugün diğer sitelere
de yapayım dedim Bir türlü olmadı. Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Aşağıdaki resimde olduğu gibi sayfanın altına alırız?
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

display.template.php dosyasında ara sonra bu kodu kopyala oradan kaldırıp.

if (!empty($settings['display_who_viewing']))
{
echo '
<p id="whoisviewing" class="smalltext">';

// Show just numbers...?
if ($settings['display_who_viewing'] == 1)
echo count($context['view_members']), ' ', count($context['view_members']) == 1 ? $txt['who_member'] : $txt['members'];
// Or show the actual people viewing the topic?
else
echo empty($context['view_members_list']) ? '0 ' . $txt['members'] : implode(', ', $context['view_members_list']) . ((empty($context['view_num_hidden']) || $context['can_moderate_forum']) ? '' : ' (+ ' . $context['view_num_hidden'] . ' ' . $txt['hidden'] . ')');

// Now show how many guests are here too.
echo $txt['who_and'], $context['view_num_guests'], ' ', $context['view_num_guests'] == 1 ? $txt['guest'] : $txt['guests'], $txt['who_viewing_topic'], '
</p>';
}

şu kodu ara

}
?>

şununla değiştir.

if (!empty($settings['display_who_viewing']))
{
echo '
<p id="whoisviewing" class="smalltext">';

// Show just numbers...?
if ($settings['display_who_viewing'] == 1)
echo count($context['view_members']), ' ', count($context['view_members']) == 1 ? $txt['who_member'] : $txt['members'];
// Or show the actual people viewing the topic?
else
echo empty($context['view_members_list']) ? '0 ' . $txt['members'] : implode(', ', $context['view_members_list']) . ((empty($context['view_num_hidden']) || $context['can_moderate_forum']) ? '' : ' (+ ' . $context['view_num_hidden'] . ' ' . $txt['hidden'] . ')');

// Now show how many guests are here too.
echo $txt['who_and'], $context['view_num_guests'], ' ', $context['view_num_guests'] == 1 ? $txt['guest'] : $txt['guests'], $txt['who_viewing_topic'], '
</p>';
}

}
?>
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Eyvallah işimi gördü teşekkür ederim.
Elinize sağlık. Allah razı olsun.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin