Bu temadaki gibi alt kategori yapmak

Başlatan cyberlaz32, 18 Şub 2015, 18:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cyberlaz32

Merhaba iyi günler şimdiden kolay gelsin.

Ben bir Call of Duty adına bir site kurduk artık forum açmanın zamanı geldi dedik ve SMF kurulumu yaptık Alt bölümleri de sıraladık ancak istediğimiz gibi olmadı.

Şu Şekilde olmasını istemekteyiz.

Sol tarafta bulunan bana ait alt bölümler sağ tarafta bulunan ise olmasını istediğimiz alt bölümler.
İlgilenirseniz seviniriz.

yeninesil

cyberlaz32

yeninesil

html biliyorsanız index.templatede alt bölümlerin oldugu alanda bi div acıp cssine tablecell yazarsanız alt alta sıralanır belki modu felan vardır admin birazdan gelir o daha iyi yardımcı olur :))

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cyberlaz32

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Şub 2015, 21:07Alt bölüm için şu modu kullanabilirsiniz.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=2.0

Hocam onu kullandım da olmadı onun gibi yaa .

Bana verdiğim sitedeki gibi yapabilcek arkadaşlar mevcut mu css mi html onlar gerekliyse hazırşayabilcek arkadaşlar var mı ?

tarantula901

Alıntı yapılan: cyberlaz32 - 19 Şub 2015, 00:09
Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Şub 2015, 21:07Alt bölüm için şu modu kullanabilirsiniz.

Bana verdiğim sitedeki gibi yapabilcek arkadaşlar mevcut mu css mi html onlar gerekliyse hazırşayabilcek arkadaşlar var mı ?

onun gibi olmadı derken tam mı olmadı yoksa eksıkmı oldu cunku admın panelde ayarları var
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cyberlaz32

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Şub 2015, 00:13
Alıntı yapılan: cyberlaz32 - 19 Şub 2015, 00:09

onun gibi olmadı derken tam mı olmadı yoksa eksıkmı oldu cunku admın panelde ayarları var

Şöyle söyliyim ben en fazla onun gibi aralarını açtım aynı onun gibi oldu ama sanırsam css ile tekrar düzenlenmiş ve aynı onun gibi yapamadım iaterseniz son halini tekrar yapıp gönderebilrim ?

tarantula901

söylediğim modu kullandınız mı ve admın panelden ayarları ayarladınız mı ona rağmen olmadımı

Ücretli Smf Destek İçin

cyberlaz32

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Şub 2015, 04:20söylediğim modu kullandınız mı ve admın panelden ayarları ayarladınız mı ona rağmen olmadımı

gelebildiğim son nokta bu şekilde; ancak yanında ikonlar ve alt bölümler yazısı yok birde aralıklar fazla

tarantula901

Kullandıgınız modda o ıkonların cıkması ıcın admın panelden o sıkları işaretlemeniz gerekıyor

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Aşağıdaki resmi inceleyin sorununuz düzelecektir.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin