Smf'ye Wordpress Tipi Açılır Menü Eklemek

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 16 Ara 2014, 22:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Smf'ye Wordpress Tipi Açılır Menü Eklemek
Simple portal kullanıyorum. Sitenin üst kısmında yer alan Anasayfa, forum, Profil, İletilim yerine Smf'ye Wordpress Tipi Açılır Menü Eklemek isitiyorum Bun nasıl yaparız? Hızlı erişim linklerini yaptım ama bunları yukarı açılır menü olarak yukarıda linkler diye ayarladığımız bir yere tıklayınca menüler aşağıya doğru açılmalı...
Wordpress in açılır menü tipi ile aynı.

Bu konunun çözümü için ücretli olan işlere de açığım. Yapacak olana ücretini ödemeye hazırım.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

http://www.karakusmustafa.com/   bu olursa çok harika olur... Tercihim bu ....

tarihsinifi.com   bu ikisinden biri.....Bu 2. tercihim.

tarantula901

aşağıya doğru acılması yeterlımıdır yoksa oradakı tasarımın tamamımı lazım

bu menuyu nereye ekleyeceksınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Menüyü http://www.karakusmustafa.com/  daki gibi aynı yerlere paylaştıracağım. Benim sitelerdeki hızlı erişim linklerini bu sitede olduğu gibi paylaştırıp o bloğu kaldıracağım. Üst menüye ekleyeceği.. Resimi incelerseniz daha iyi anlaşılır.

tarantula901

smf uyarlanacak birşey olsun istiyorsunuz anladığım kadarıyla ayrıyetten kullanacağınız birşey değil

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Ya dört siteye de uygulayacağım. Başka bir yerde kullanmayacağım. Olursa çok iyi olur.... Olmzasa da ne yapalım.........

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 23 Şub 2015, 20:06Ya dört siteye de uygulayacağım. Başka bir yerde kullanmayacağım. Olursa çok iyi olur.... Olmzasa da ne yapalım.........

önceden yaptıgım bır kod vardı menu ıle ılgılı alt bolum gostermek adına onu sızın ısteğinize cevirip paylaşırım ok

Şu menuyu sitenize eklermisiniz düzenlemeyi oraya bakark yapacagım

menu sonda olacak

şu kodları index.css dosyasının en altına ekleyın

.linkmenu ul {
    list-style:none;
margin:0px; padding:0px; }
  .linkmenu li {
    float:left; position:relative; width:150px; }
  .linkmenu li ul {
    display:none; left:0; position:absolute; top:21px; }
  .linkmenu ul li a{
    background:#EFEFEF;
    border-color:#CCCCCC #888888 #555555 #BBBBBB;
    border-style:solid;
    color:#000;
    display:block;
    font:bold 12px Arial, Helvetica, Sans-serif;
    margin:0px;
    padding:2px 3px;
   text-decoration:none;
    line-height:16px; }
  .linkmenu ul li a:hover {
    background-color:#FFF; color:#FF0000; }
  .linkmenu li:hover ul { display:block; }

şunları ise

index.template.php dosyasında

echo '
<div id="topmenu">
<ul>';

foreach ($context['menu_buttons'] as $act => $button)
echo '<li><a ', $button['active_button'] ? ' class="current"' : '' , ' href="', $button['href'], '"><span>', $button['title'], '</span></a></li>';

echo '
</ul>
</div>';
}

şununla değiştir

echo '
<div id="topmenu">
<ul>';

foreach ($context['menu_buttons'] as $act => $button)
echo '<li><a ', $button['active_button'] ? ' class="current"' : '' , ' href="', $button['href'], '"><span>', $button['title'], '</span></a></li>';

echo '
</ul><ul class="linkmenu">
<li>Linkler
<ul class="test">
<li>Linkler2<li>
<li>
</ul>
</ul>
</div>';
}

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hayır işe yaramadı. Şuanda egitiminyerine uyguladım olmadı. Hatta bakabilirsiniz.

http://www.egitiminyeri.com/index.php

tarantula901

tamam benim istediğim buydu şimdi bir sure bekleyin beni sıte uzerınde yapacagım  css lerıde at css dosyasına

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin