Yardim lutfen.. Subs-Members.php

Başlatan zulfu, 11 Şub 2015, 20:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zulfu

Merhabalar ,
Bugun ilk kez smf sorum kurdum.
Üye olmak istendiginde asagida ki hatayi veriyor.
Yarcimci olabilirseniz  sevinirim.

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/aricilikbi/public_html/Sources/Subs-Post.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/aricilikbi/public_html/Sources/Subs-Members.php on line 468

tarantula901

Herhangi bir mod kurdunuzmu siteye
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

zulfu

Yok kurmadim.
Nasil kuracagim , mod nedir acaba.

zulfu

Yeni kurdum ve hic guncelleme yapmadim daha.
Mod , guncellemeymis.

tarantula901

site sıfırsa herhangi birşey yapmadan kurmuşşsanız bu tip hatanın olmaması gerekiyor onun için smfnin upgrade.php dosyalarını ftp terkardan atıp o hatanın cıkpıp çıkmadığını kontrol edin

şu linkten http://download.simplemachines.org/

Large upgrade  kısmından indirin içinde upgrade.php ve sql dosyaları haricinde hepsini yukleyın. eğer herhangi bir mod kurmadıysanız tabi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

zulfu

Cok tesekkürler.
Hic mod kurmamistim. Simdi dediginiz dosyalari yeniden yüklüyorum.
Sonuca göre cevap yazarim.

tarantula901

Alıntı yapılan: zulfu - 11 Şub 2015, 23:33Cok tesekkürler.
Hic mod kurmamistim. Simdi dediginiz dosyalari yeniden yüklüyorum.
Sonuca göre cevap yazarim.

Hiç mod yüklememişşeniz tamam ozaman siz yükleyin sonucu bildirin yardım edelim

Ücretli Smf Destek İçin

zulfu

Malesef sonuc ayni , Sn. Tarantula

tarantula901

müsait bir zamanda kontrol edelim isterseniz çünkü sıfır kurulan bır sitede bu ti sorunun olmaması lazım cunku

Ücretli Smf Destek İçin

zulfu

tarantula901

Musait oldugumda sıze pm atarım sızın musaıt oldugunuz bir anda kontrol ederız yada bılgılerı pm ıle atarsınız ben musaıt bır zamanda kontrol ederım

Ücretli Smf Destek İçin