Form Dot Ziyaretçi: 0 Hakkında

Başlatan Okan2081, 21 Ağu 2020, 12:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Okan2081

Selamün Aleyküm..

Form Sayfamda Sohbet Panelindeki Üyeleri ve Ziyaretci Sayısını Gösteren İstatik Menüsü. 3 Günde Bir Üyeleride Ziyaretci Sayısınıda Sıfırlıyor. Sorun neyden Kaynaklı Olabilir ? yardımcı Olurmusunuz. ?

2. Form Sayfasındaki En Alt Kısımda Bilgi Merkezini Tamamen Nasıl Kapatabilirim Gözükmemesi İçin.. Yardımcı Olurmusunuz..

Kolay Gelsin İyi Çalışmalar Dilerim

tarantula901

css de şunu aratın

.roundframe {
    padding: 0 10px;
    background: #FFB3D9;
    border-left: 1px solid #cccccc;
    border-right: 1px solid #cccccc;   
}

şununla değiştirin.

.roundframe {
    display: none;
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

.roundframe {
}

Aynısını Yaptım İnşallah İstatikler 3 gün Sonra Sıfırlanmaz. Emeğine saqlık.  Birde Form sayfasının en altındaki, Bilgi merkezini tamamen nasıl kaldırabilirim. yönetim panelinden bulamadım.

Kolay Gelsin iyi Çalışmlar.

tarantula901

Alıntı yapılan: Okan2081 - 22 Ağu 2020, 09:33.roundframe {
}

Aynısını Yaptım İnşallah İstatikler 3 gün Sonra Sıfırlanmaz. Emeğine saqlık.  Birde Form sayfasının en altındaki, Bilgi merkezini tamamen nasıl kaldırabilirim. yönetim panelinden bulamadım.

Kolay Gelsin iyi Çalışmlar.

Eklediğim kodlar sayesinde istatistikler kısmı kalkscaktır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

Çok Teşekür ederim. Emeğine sağlık. iyiki varsınız.

Bir Sorum Daha Olucak. istatikler bölümü kalktı üyelerimin sayfanın en altında paylasımlar yapabilmesi için katagori nasıl olusturabilirim. bu konu hakkında bilginiz varmı ? yönetim Panelinden olusturmaya çalıştım ama başaramadım.

Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim

Okan2081

Çok Oluyorum Ama Sayfanın Altında

Düzenleyen: ????????  RSS WAP2
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal

Düzenleyen bilgilerini nerden değişebilirim

tarantula901

İndex.template.php dosyasinda duzenleyebilirsin

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

Selamün Aleyküm..

Form Sayfamda Sohbet Panelindeki Üyeleri ve Ziyaretci Sayısını Gösteren İstatik Menüsü. 3 Günde Bir Üyeleride Ziyaretci Sayısınıda Sıfırlıyor. Sorun neyden Kaynaklı Olabilir ? yardımcı Olurmusunuz. ?

Kolay Gelsin İyi Çalışmalar

tarantula901

Alıntı yapılan: Okan2081 - 27 Ağu 2020, 18:14Selamün Aleyküm..

Kolay Gelsin İyi Çalışmalar

Dalga geçmiyorsunuz değil mi

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

Tarantula901 Bey.

Estafurullah Ne Dalgası. Bakın Ekte Resim Attım. Dün Akşam Üye Sayım 49 Kişi İdi Cevrimici Sayısı :109 Kişi İdi.
Sabah 08:30 Da Bir Geldim Ne üye Kalmıs Ne cevrimiçi : 0  olmus. üstelik bu sıfırlama Tam 3 günde bir sabah gercekleşiyor :(

tarantula901

Aynı konuyu 5 10 kez açtınız ondan bahsediyorum.

Admin panelde özellikler ve seçenekler ayarları kısmında çevrim içi olma kısmında kaç yazıyor

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

tarantula901

Admin paneldrn vakım ayarlarını kullanıyormusunuz.

Zamanlanmış bakım ayarları kıssmında bir ayar yaptınız mı

Ücretli Smf Destek İçin

Okan2081

Bahsedilen Modüller İle Hiç Oynamadım. Ayarları Değiştirmedim. Bugün Yine Sıfırladı :( Tüm Üyelerim 1440 Dk Dolmus Gibi Dısarı Attı. Cevrim İçi Sayısını 0 Oldu :(

tarantula901

Sunucu ayarlarında çerezler ve oturhmlardaki ayarlar nasıl

Ücretli Smf Destek İçin