hesap ayarlarında kişisel ileti

Başlatan astro1, 19 Mar 2016, 14:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

hesap ayarlarında kişisel iletiyi kaldırmak istiyorum ama =?
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Özellikler ve Seçenekler / Kişisel başlıklara izin ver kısmının tıkını kaldırın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Mar 2016, 14:35Özellikler ve Seçenekler / Kişisel başlıklara izin ver kısmının tıkını kaldırın
genede oluyo ama
www.forumtim.com

tarantula901

Ayarları yaptığınıza eminsiniz değilmi tekrar kontrol edin. ve admin panelden izinlerden ileti başlığını değiştirebilir kısmını kaldırın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Mar 2016, 15:26Ayarları yaptığınıza eminsiniz değilmi tekrar kontrol edin. ve admin panelden izinlerden ileti başlığını değiştirebilir kısmını kaldırın
olmuyor
www.forumtim.com

tarantula901

İlgiki kısımdan resim eklermisin konuya

profilinizde bulunan Forum Profili kısmında olmasın kişisel ileti

profile.template.php eke ekleyin.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Mar 2016, 18:46İlgiki kısımdan resim eklermisin konuya

profilinizde bulunan Forum Profili kısmında olmasın kişisel ileti

profile.template.php eke ekleyin.

ekledim :D 2 gun gecmıs ama buldum sonunda konuyu :D

www.forumtim.com

tarantula901

Konuyu bulamıorsun birde yazık birde admin olacak :D öğren biraz paneli :D

Sen kaçıncı sınıfta okuorsun :D yoksa konuyu okumadanmı geçiyorsun.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Mar 2016, 22:42Konuyu bulamıorsun birde yazık birde admin olacak :D öğren biraz paneli :D

Sen kaçıncı sınıfta okuorsun :D yoksa konuyu okumadanmı geçiyorsun.

;D  :D  eke eklememişsiniz ? :D  yuhphii
www.forumtim.com

tarantula901

Cevap vermiyeceğim ilk önce okula git okumayı öğren

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Mar 2016, 23:44Cevap vermiyeceğim ilk önce okula git okumayı öğren
şakamı ? yav tamam dedim ya ??
www.forumtim.com

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Hesap ayarlarındamı yoksa Forum Profili kısmında bulunan " Kişisel İleti" mi kaldırmak istiyorsunuz

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Mar 2016, 00:26Hesap ayarlarındamı yoksa Forum Profili kısmında bulunan " Kişisel İleti" mi kaldırmak istiyorsunuz
ikiside.
www.forumtim.com

tarantula901

Kişisel başlığı kaldırmak istiyorsan

izinlerden / hangi grubda kaldırmak ıstıyorsan duzenle / kısmında bulunan "Kişisel başlığını değiştirebilir" ayarını kaldırabılırsınız.

Kapatmak için ise admın panelde  / Özellikler ve Seçenekler / Kişisel başlıklara izin ver kısmından kapatabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin