3ü bir arada soru forum

Başlatan astro1, 05 Mar 2016, 14:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

tüm türkçe dil dosyalarında o dediğiniz yazıyı arayın. ve değiştirin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 15:05tüm türkçe dil dosyalarında o dediğiniz yazıyı arayın. ve değiştirin
nası ya ? Cevaplar mesela themesde hiç yok index de 3 tane var sadece 1i onla alakalı oda değişince olmuyo o 6 cevaplar şeyi gitmiyorr
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

themes default languages klasoru ıcerısındekı turkce dıl dosyalarında bak varmı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 15:58themes default languages klasoru ıcerısındekı turkce dıl dosyalarında bak varmı
varsa silcezmı onu anlamadım ben sadece index template phpdekimi durcak
www.forumtim.com

tarantula901

Languages klasoru içerisinde bulunan turkish dosyalarında hangi yazıyı değiştirmek istiyorsanız o dil  bulup değiştireceksiniz yada sileceksiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 16:26Languages klasoru içerisinde bulunan turkish dosyalarında hangi yazıyı değiştirmek istiyorsanız o dil  bulup değiştireceksiniz yada sileceksiniz.
tamamda o son mesajlar cevaplar goruntulenme < şeyi gitmez demi
www.forumtim.com

tarantula901

Deneyin giderse geri alırsınız

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 17:38Deneyin giderse geri alırsınız

$txt['replies'] = 'Cevaplar';
bunu naparsak hem ''cevaplar' şeyi değişiyo hemde 6cevaplar sora onu değiştirdim qweqwe yaptım 6qweqwe yazıyo ?
www.forumtim.com

tarantula901

Sen ne olarak yazmasını istiyorsanız  Cevaplar yazan kısmı kafanıza göre değiştirin eğer o yazı çıksın ıstemıorsan o yazıyı silin boş olsun şu şekilde.

$txt['replies'] = '';

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 18:11Sen ne olarak yazmasını istiyorsanız  Cevaplar yazan kısmı kafanıza göre değiştirin eğer o yazı çıksın ıstemıorsan o yazıyı silin boş olsun şu şekilde.

$txt['replies'] = '';

onlar gitti ama o kırmızı yerde belirttiğim Cevaplar '' yazısıda gitti o kırmızı bolgede durcak altındada sadece rakam yazcak suanda oldugu gibi

www.forumtim.com

tarantula901

Messagesindex.template.php dosyasında

ara

l, '?board=', $context['current_board'], '.', $context['start'], ';sort=replies', $context['sort_by'] == 'replies' && $context['sort_direction'] == 'up' ? ';desc' : '', '">', $txt['replies'], $context['sort_by']
değiştir.

l, '?board=', $context['current_board'], '.', $context['start'], ';sort=replies', $context['sort_by'] == 'replies' && $context['sort_direction'] == 'up' ? ';desc' : '', '">', $txt['repliess'], $context['sort_by']
bu kodu buldugun yerde aynı kodun altına sunu ekle

$txt['repliess'] = '';

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 18:29Messagesindex.template.php dosyasında

ara

l, '?board=', $context['current_board'], '.', $context['start'], ';sort=replies', $context['sort_by'] == 'replies' && $context['sort_direction'] == 'up' ? ';desc' : '', '">', $txt['replies'], $context['sort_by']
değiştir.

l, '?board=', $context['current_board'], '.', $context['start'], ';sort=replies', $context['sort_by'] == 'replies' && $context['sort_direction'] == 'up' ? ';desc' : '', '">', $txt['repliess'], $context['sort_by']
bu kodu buldugun yerde aynı kodun altına sunu ekle

$txt['repliess'] = '';

halen aynı değişmedi tekrar tekrar aynısını yaptım tek tek baktım uyguladım olmadı
www.forumtim.com

tarantula901

$txt['replies'] = 'Cevaplar'; şu kodu tekrardan eklediniz mi?

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2016, 21:41$txt['replies'] = 'Cevaplar'; şu kodu tekrardan eklediniz mi?
evet ?
www.forumtim.com

tarantula901

Tekrardan messagesindex.template.php eke eklermisiniz.

ve şu kodun oldugu turkce dıl dosyasınıda eke ekleyın

$txt['replies'] = 'Cevaplar';

Ücretli Smf Destek İçin