Konu Açınca Sunucu Bulunamadı Hatası Ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 29 Haz 2015, 12:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Konu Açınca Sunucu Bulunamadı Hatası Ve Çözümü
Din öğretmeni sitemizde yeni konu açınca beni sunucu bulunamadı sayfasına yönlendiriyor. Geri diyorum tekrardan konuyu gönder deyince de aynı konuyu iki defa göndermek üzeresiniz vb uyarı veriyor son konulara bakıyorum konu gönderilmiş oluyor. Bu sorunun sebebi ne olabilir ve nasıl çözebilirim?
Herkes göründüğü gibi değil.

Sosyal Öğretmeni

Sonunun cözümü seo nu ayarlarıyla alakalıymış. Seo ayarlarında eski konuları yeni konulara ( Eski linkleri yönlendir?
Eski indekslenmiş konu linklerini yeni konulara yönlendirilmesini sağlar.
) aktifmiş bu yüzden bu hataya yol açıyormuş bunu pasif yapınca sorun çözüldü.
Peki bu seo ilk başta kurulduğunda bu tür hatalara yol açmıyordu bunları aktif yapsak bile takır takır çalışıyordu şimdi neden böyle hatalara yol açıyor.

tarantula901

Bazı modlarla cakısıyor olabılır ondan dolayı olabılır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bizim asıl sorunumuz buradakiyle alakalı http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=605.0
çünkü bu sorn olmadan önce her türlü seçeneği aktif ediyordum sorun olmuyordu. bu sorundan sonra bunlar oluşmaya başladı...
Çözümü konsunda öneri.....

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 29 Haz 2015, 17:02Bizim asıl sorunumuz buradakiyle alakalı http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=605.0
çünkü bu sorn olmadan önce her türlü seçeneği aktif ediyordum sorun olmuyordu. bu sorundan sonra bunlar oluşmaya başladı...
Çözümü konsunda öneri.....

bu sorun ne yaptıktan sonra oldu bazı sitelere bu yaşadıgınız olayı goruyorum tam olarak neyden kaynaklandııgnı bılmıorum ama mod cakısmasından dolayıdır mesala kendı sıtemde farklı bır modul uzerınde calısmıstım seo lınklerını bozuyor dıe kaldırmak zorunda kaldım hangı modun sorun cıkardıgını bulmak lazım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin