2.1'den 2.0.1'e geri dönüş

Başlatan Him74, 02 Nis 2016, 22:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Him74

tarantula901

Eski yedekleriniz varsa kullanabilirsiniz anca smfde bir alt sürüme geçme olayı malesef yok hiç karşılaşmadım yada isteyen olmadığı için bilgimde yok.

Biraz önce denedim 2.1 serisinden 2.0 serisine geçmek için malesef hata verdi. örnek olarak 2.0 seri ile 2 1 serisi arasında çok fark var bir örnek şifreleme mantığı değiştirildi. ikinci olarak veritabanında yeni tablolar eklendi ve MyİSAM den innodb geçildi vs vs vs bir sürü şey yani geri dönsen bile hata çıkma olasığı çok var iki dakkaya bir test edeyim dedim ilk başta parola sorunu çıktı onu halletim bu sefer veritabaında MyİSAM sorunu çıktı son olarak konulara girerme sorunu vs vs bilmediklerimde cabası :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Nis 2016, 23:03Eski yedekleriniz varsa kullanabilirsiniz anca smfde bir alt sürüme geçme olayı malesef yok hiç karşılaşmadım yada isteyen olmadığı için bilgimde yok.

Biraz önce denedim 2.1 serisinden 2.0 serisine geçmek için malesef hata verdi. örnek olarak 2.0 seri ile 2 1 serisi arasında çok fark var bir örnek şifreleme mantığı değiştirildi. ikinci olarak veritabanında yeni tablolar eklendi ve MyİSAM den innodb geçildi vs vs vs bir sürü şey yani geri dönsen bile hata çıkma olasığı çok var iki dakkaya bir test edeyim dedim ilk başta parola sorunu çıktı onu halletim bu sefer veritabaında MyİSAM sorunu çıktı son olarak konulara girerme sorunu vs vs bilmediklerimde cabası :D

Yedek alma üzerine bir başka akşam kafanızı yoracağım hocam. Bir soruya bile en doğru cevabı verebilmek için vaktinizi ayırıp denemeler yaptığınızı duymak ne kadar güzel. Eyvallah. Aklınıza, bilginize sağlık.

tarantula901

Yedek alma konusunda sorunuzu beklerim ne zaman isterseniz ozman siteye konu olarak açarsınız.

Evet test etmeden cevap vermek istemiyorum yanlış bilgi vermemek için Hem test etmiş oluyorum hemde emin olduğumdan dolayı rahatlıkla yazabiliyorum.

Ben teşekkür ederim iyi çalışmalar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin