Smf Gelişmiş Yazı Editörü Sorunları

Başlatan medeniyetmuhendisi, 26 Mar 2016, 12:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Smf Gelişmiş Yazı Editörü Sorunları

Merhabalar,
Smf 2.0.11 kullanıyorum ancak smf nin gelişmiş yazı editörünü kullanamıyorum ve bu sorun yaklaşık 1-1.5 senedir devam ediyor ne yaptıysam düzeltemedim bir süre sonra kafaya takmamaya başladım ama artık sinir bozucu bir duruma geldi..

Gelişmiş yazı editörünü düzeltmemde yardım olabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var. Ya da sorunun ne olduğunu söyleyin yeter ben kendim de yapmaya çalışırım..

site : medeniyetmuhendisleri.com

tarantula901

Kullanmış olduğunuz smfnin default ile gelen editorumu yoksa ayrı olarak kullanmış olduğunuz bir gelişmiş editormu.

Sorun js çakışmalarından dolayı kaynaklanabiliyor ancak tam olarak yaşadığınız sorunu ayrıntılı olarak anlatırsanız size daha kolay yardımcı oluruz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

üstadım default editörden bahsediyorum başka bir editör yok
olayı anlatan bir video hazırladım onu paylaşıyorum sorunu anlayacaksınız..

https://youtu.be/KVFh0J10mvk

tarantula901

Daha önceden smfnin default editoru haricinde gelişmiş bir editör kullanmışşanız o editordeki kalıntıları kaldırmanız lazım. Onun kodlarıyla smfnin default kodları çakışıyor olabilir.

İncelemelerimde smfnin default editorunde bu tür sorun oluşturacak birşey yok hangi editoru kullanıyorsanız onun manuelinden hangi dosyalara değişiklik yapılmışşa fazlalık kodları kaldırabilirsiniz.Bu tür sorunları çıkaran çoğunlukla hhynin yaptığı editor olan SCEditor4Smf editoru bunu kullanıyorsanız bundakı kalıntıları kaldırın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

çok çok çok teşekkür ederim üstat. dediğiniz gibi oldu bir iki düzenleme yapıldı. düzeliyor. yavaş yavaş tüm dosyaları kontrol edip bakacağım kalan kod parçalarını kaldıracağım.. teşekkürler

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin