Menü Düzenlemesi

Başlatan Emre Sever, 21 Şub 2017, 17:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Emre Sever

Arkadaşlar menümde üyeler sekmesinin taşması sebebiyle yardımı silmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

tarantula901

Şu konuyu inceleyin konu açmadan önce konu ıle ılgılı arama yapın daha ıyı sonuç için sohbette kelımeyi yazın sagdakı google ara butonuna tıklayın.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=183.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Sources/subs.php dosyasını açın Altta verdiğim kodu bulup silin.
'help' => array(
'title' => $txt['help'],
'href' => $scripturl . '?action=help',
'show' => true,
'sub_buttons' => array(
),
),

Emre Sever

Alıntı yapılan: krwolf630 - 21 Şub 2017, 17:20Sources/subs.php dosyasını açın Altta verdiğim kodu bulup silin.
'help' => array(
'title' => $txt['help'],
'href' => $scripturl . '?action=help',
'show' => true,
'sub_buttons' => array(
),
),

hocam bahsettiğiniz klasörü nerede aramamız gerekiyor ?

tarantula901

İlgili link attım oraya da bakabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Alıntı yapılan: Emre Sever - 21 Şub 2017, 18:36hocam bahsettiğiniz klasörü nerede aramamız gerekiyor ?

Başta yazdığım gibi Ana Dizindeki sources sonra subs.php dosyasını açın

Emre Sever

Problemi aştım hocam teşekkür ederim :)

Böyle biri yok

Bir şey değil yardımcı olabildiğime sevindim :)

tarantula901

Sorununuz çözülmesine sevindim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin