Ticket modunu kimse göremiyor? Yönetici hariç

Başlatan Eren2, 08 Ksm 2019, 23:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren2

Merhabalar ben HelpDesk modunu kurdum güzelce çalışıyor fakat yönetici hariç hiçbir üye bu Ticket modunu göremiyor link olarak tıklıyorum izniniz yok diyor yani izin verilmemiş izinlere baktım göremedim yardımcı olurmusunuZ?

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 11 Ksm 2019, 17:21Neryee yazabilirim hangi bölüme

Bu modu hangi konudan indirdiyseniz o konuya yazabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Alıntı yapılan: Mansadi - 11 Ara 2019, 06:20I want to get information about this very much. Please help me

Which information is available.

Ücretli Smf Destek İçin