Son İletiler

Smf Sitenizi Tanıtın / Genel Bir Blog Web Sitesi
Son İleti Gönderen casper3622 - Dün, 21:34
Değerli arkadaşlarım sitemi sizlere tanıtmak ve kendimden biraz bahsetmek istedim.

2000 li yıllarda internet ve web siteleri ile tanışıp o günden bu yana uğraşıyor kendimi geliştirmek adına çalışmalar yapıyorum. Wordpress konusunda profosyonel seviye sayılırım. SMF 1.0 lı zamanlarda ayışığı temasının meşhur olduğu her yerde arandığı günlerde SMF üzerine bir forum sitem vardı. Sonra vazgeçtik bıraktık şimdi yılalr geçti kendi internet siteme forum kısmı kurmak istedim ve tercihimiz yine SMF den yana oldu.

Asli web sitem www.tolgaduman.net adresinde çeşitli konular hakkında doğru ve net bilgileri derleyip paylaşıyor aynı zamanda internet radyom olan RadyoBT yayınlarına ev sahipliği yapıyorum. Geçtiğimiz günlerde yaşadığım br talihsizlik nedeni ile siteyi en baştan kurmak zorunda kaldım ve şuanda içerik sayım malesef çok düşük.

Forum sitem ise https://www.tolgaduman.net/forum/index.php bu adreste yer alıyor günümüz de bir forum sitesini ayakta tutmak çok zor biliyorum ama bakalım umarım mazideki SMF li günleri bi nebze yaşayabilir ve mutlu olurum
Merhaba; Wordpress bilmeyeniniz sanırım neredeyse yoktur. Wordpress editörde bir içerik hazırlarken görseli doğrudan içeriğin içerisine yükleyebiliyoruz. SMF de öyle bir olay yokmu resmi doğrudan sunucuya yükleyip içeriğin içinde gösterecek. mesela uzun yazılar yazıyorum yazıların arasına resim eklemem gerekiyor aşağıdaki linkler ile örnek verebilirim.

https://www.tolgaduman.net/evdeki-karincadan-kurtulmanin-yollari/

https://www.tolgaduman.net/forum/index.php?topic=22.msg32;topicseen#msg32
Sorunun benim yaşadığıma benziyor kendi konuma cevap yazdım oradan bakıp bir denermisin
Smf Temaları / Ynt: Üyelik Adımında Sorun Var...
Son İleti Gönderen casper3622 - Dün, 21:07
Merhaba sorunu çözdüm ve tesadüfen

admin panelinde smtp mail ayarları var smtp mail kullanıyorsan sana uygun şekilde doldurmalısın. Eğer bu mailin yoksa üye olma kısmında üyelere mail gönderme seçeneğini pasif duruma getirmen gerekiyor. kullandığım temayı sitem de forumda smf bölümü var oradan indirebilirsin
Ceşitli / Ynt: Smf sitemap modu 2.1
Son İleti Gönderen vsgoktay16 - Dün, 12:38
Sitemap 2.1 çalışmıyor
Smf Temaları / Ynt: Üyelik Adımında Sorun Var...
Son İleti Gönderen hbk4 - 25 Mayıs 2024, 22:21
Alıntı yapılan: casper3622 - 12 Nis 2024, 17:59Merhaba arkadaşlar forum.tolgaduman.net adresine smf 2.1.4 kurdum herşey yolunda çalışıyor ancak üye olma kısmında bilgilerinizi girip kayıt ol bastığınız anda sayfa gidiyor. Üye listesinden baktığım zaman ise bu üye görünüyor sorun nedir nasıl çözebilirim

Hocam merhabalar, sorunu çözebildiniz mi? Ben de de aynı sorun var. Bir de sitenizin temasının adı nedir? Çok hoş duruyor :)
Google / Ynt: Smf forum google kayit
Son İleti Gönderen tarantula901 - 21 Mayıs 2024, 14:56
google sitemaps diye bölümü var o kısıma sitenizin sitemapını ekledikten sonra içerikleriniz indexlenmeye başlayacaktır
Son İleti Gönderen tekyürek - 20 Mayıs 2024, 21:17
Alıntı yapılan: vsgoktay16 - 20 Mayıs 2024, 18:34Google nasil indexleriz Web sitesini
googlede anlatimlari mevcut
Son İleti Gönderen vsgoktay16 - 20 Mayıs 2024, 18:34
Google nasil indexleriz Web sitesini