Mail ayarlari sonrasi forum gitti

Başlatan cabrona, 10 Haz 2016, 19:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cabrona

Merhaba,

Mail ayarlarini smtp yapip kaydettikten sonra foruma bidaha giremedim. Database connection error verip duruyor.. Akla gelen herturlu yontemi denedim (repair settings, phpmyadmin, yeni mysql kullanicisi, sifre degisiklikleri vs.) fakat giremiyorum. Yardimlariniz bekliyorum. Tesekkur ederim  : :-[

tarantula901

Mail ayarlarını admın panelde bulunan eposta ayarları kısmındanmı ayarlamaya çalıştınız ayar bılgılerı olarak ne girmiştiniz.

maıl ayarlarıyla sıte gitmez farklı bır sorun vardır

Setting.php dosyasında eksık veya fazlaa kod eklenilmiş ondan dolayı siteniz hata veriyor ilgili dosyı kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cabrona

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Haz 2016, 21:32Mail ayarlarını admın panelde bulunan eposta ayarları kısmındanmı ayarlamaya çalıştınız ayar bılgılerı olarak ne girmiştiniz.

maıl ayarlarıyla sıte gitmez farklı bır sorun vardır

Setting.php dosyasında eksık veya fazlaa kod eklenilmiş ondan dolayı siteniz hata veriyor ilgili dosyı kontrol edin.

Tesekkur ederim fakat fazla eklenilmis olan yeri bulamadim. Rica etsem belirtirmisiniz

tarantula901

Setting.php dosyasında

<?php iki tane var ise bunu ilk <?php dan ?> kadar silip diğer kodları bırakın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cabrona

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Haz 2016, 21:40Setting.php dosyasında

<?php iki tane var ise bunu ilk <?php dan ?> kadar silip diğer kodları bırakın.

Hocam twden ilgilendi sagolsun.

Sorun son 24 saat icinde aktif olan kullanicilar eklentisinden kaynaklaniyormus. Sources, Themes ve index.phpyi orjinal dosyalarindan yukleyip hata bulundu. Eklentiyi devre disi birakip yeniden aktif ettigimde ise hicbir hata kalmadi. Cok tesekkur ediyorum

tarantula901

Sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar. iyi sahurlar.

Ücretli Smf Destek İçin