Sitemap'da Sorun .XML

Başlatan istagoz, 28 Ksm 2015, 14:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

istagoz

Sitemde seo4smf kurulu site içerisinde url'ler html fakat sitenin sitemap .xml bölümünde /index.php?topic=47.0 yazıyor bunu nasıl seolu gösterebiliriz. ?

<loc>
xxx.co./index.php?topic=47.0
</loc>
<lastmod>2015-11-28T14:26:58+02:00</lastmod>
<changefreq>hourly</changefreq>
<priority>0.8</priority>
</url>
<url>

böyle olsun istiyorum
<loc>
xxx.co./konu-baslik.html
</loc>
<lastmod>2015-11-28T14:26:58+02:00</lastmod>
<changefreq>hourly</changefreq>
<priority>0.8</priority>
</url>
<url>

xml/type=rss Bölümünde de aynı şekilde çıkıyor bununda düzeltilmesi lazım .s

tarantula901

seo4smf yapan kişiyle iletişime geçmeniz gerekiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Ksm 2015, 19:01seo4smf yapan kişiyle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Sayın Tarantula901 şu bir gerçek herkes smf destek konusunda nereye giderse gitsin, şuan Türkiyede en aktif destek veren www.smf.gen.tr başka yok. Arama motorlarıyla arayın çok çözüm bulursunuz ama bireysel olarak çözüm üreten tek burası. Bu yüzden bence siz iyisimi iyibir seo yapın ve bunu ücretli yapın çok da harika olur....
Bence arkadaşları seo konusunda da desteksiz bırakmayın. Hhy' yi kim bulmuş ki kaybetsin de destek alsın....
Katkınız için teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Ben elimden geldiğine arkadaşlara destek vermeye  çalışıyorum destek vermeye  devamda edeceğim bazen her sorunun cevabını bende malesef bilemeyebilirim

yoksa o sorunu bende çözmek için testlerim olmuştur işin içinden çıkamadıysam malesef benimde ozman birşey yapamayabilirim.

@istagoz link yapılarını tarayıcıda açtığınızda seo lınklere donusuyorsa sorun yoktur
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

pascal37

@tarantula901 peki copyrightın olduğu yerde sitemap yazıyor ya bende ordaki linki güncellemem gerekiyor nasıl yapabilirim. optimus ve pretty var bu arada

tarantula901

Alıntı yapılan: pascal37 - 05 Mar 2021, 02:48@tarantula901 peki copyrightın olduğu yerde sitemap yazıyor ya bende ordaki linki güncellemem gerekiyor nasıl yapabilirim. optimus ve pretty var bu arada

oradaki neyi guncelleyeceksin orasi otomatikekleniyor optimis moduyla

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Mar 2021, 03:46oradaki neyi guncelleyeceksin orasi otomatikekleniyor optimis moduyla
optimis modu ile seo4smf cakisiyor  2 sini ayni anda kullanmasin arkadas  sitemap hatasi alir

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 05 Mar 2021, 22:30optimis modu ile seo4smf cakisiyor  2 sini ayni anda kullanmasin arkadas  sitemap hatasi alir

pretty modu kullanıyor diye öyle yazdım

Ücretli Smf Destek İçin

pascal37

aynen pretty modu kullanıyorum. birde optimus var. Ayrıca benim sitenin adres satırı sonunda bazen ilk gelen kişiler http://www.sideadi.com diye yazdığı zaman  1 yazıor ve sayfa tam yüklenmiyor. bunu nasıl düzeltirim? @tekyürek bunu söylemişti bi ara bana ama nasıl çözeceğimi bilemiyorum  konu hakkında bi bilginiz varmı?