Konu Yazısı renk değiştirmesi

Başlatan celalyagmur, 18 Ara 2019, 17:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Merhabalar,ben sitemdeki ana sayfadaki renkleri kırmızı olan konu isimlerinin renklerini değiştirmek istiyorum.? Bunu hangi dosyanın hangi satırını değiştirerek yapmalıyım acaba.? Not : Admin panelde  konu isimlerinde renk değiştirdiğim halde yinede kırmızı yazıyor ana sayfada...Acaba tema fontlarıylamı oynamam gerekiyor bunun için.
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Kullanmış olduğunuz Temanız girin css klasorunde bulunan sunrise.css dosyasında şunu aratın.

.table_list tbody.content td.info a.subject {
    color: #FF6120;
}

üsteki kodu bulunca şu kodu #FF6120 istediğiniz renk koduyla değiştirebilirsiniz.

sitenizle ilgili yaşadığınız diğer sorununuz çözüldü mü?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Teşekkurler hocam sağolun...Diğer sorunu çözemedim fakat boylede kullanılabiliyor şimdilik,yönetim bölümüne şimdilik farklı bir yolla giriyorum yapacak birşey yok...

celalyagmur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Ara 2019, 18:25Kullanmış olduğunuz Temanız girin css klasorunde bulunan sunrise.css dosyasında şunu aratın.

}

üsteki kodu bulunca şu kodu #FF6120 istediğiniz renk koduyla değiştirebilirsiniz.

Hocam merhabalar,sunrise temasında birkaç sıkıntım olduğundan,RESELLER temasını kullanıyorum..Bu dediğiniz .table_ bulun katagori isimlerinin rengi için.Reseller css aradım taradım bulamadım o bölülümü,yardımcı olabilirmisiniz,çünki ana sayfa katagori rengi çok sönuk kalıyor...

tarantula901

Bahsetmiş olduğunuz kısım tam olarak neresi sitenizde kırmızı alan yok tam olarak bahsettiğiniz kısım resimli eklermisiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

tarantula901

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Ara 2019, 18:25Kullanmış olduğunuz Temanız girin css klasorunde bulunan sunrise.css dosyasında şunu aratın.

}

şu kodun aynısını uygulayın.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Bu kod yok işte Reseller css de...Olsa yapardım hocam.

celalyagmur

Ben yanlış anladım hocam sizi galiba kusura bakmayın...Bu kodu alıp reseller css nin içine müsait bir yere yapıştırıp öyle uygulamam gerekli galiba şimdi yapayım size dönerim hocam...

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 28 Mar 2020, 00:09Ben yanlış anladım hocam sizi galiba kusura bakmayın...Bu kodu alıp reseller css nin içine müsait bir yere yapıştırıp öyle uygulamam gerekli galiba şimdi yapayım size dönerim hocam...

şu kodu temanızdaki index.css aratıp bulun sonrada color kısmının karsındakı kodlara ıstedıgınız renk koduyla değiştirin.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur