Yazının yerini nasıl değiştirebilirim ?

Başlatan Critical, 16 Tem 2020, 21:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Critical

Arkadaşlar Anasayfa yazısını ekledim fakat yerini nasıl değiştirebileceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz ? Yazıyı ortalamak ve en sağa nasıl çekebilirim ?

tarantula901

İndex.template.php dosyasinda index.css ile değiştirebilirsin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Critical

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Tem 2020, 00:25İndex.template.php dosyasinda index.css ile değiştirebilirsin.
index.css deki kodlarım şunlar neleri eklemeyeliyim ?
#menu-deroulant {
    text-align: center;
    float: right;
}

tarantula901

Anasayfa butonunu ne için eklemek istiyorsunuz nornalde anasayfa butonu var
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Critical

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Tem 2020, 20:53Anasayfa butonunu ne için eklemek istiyorsunuz nornalde anasayfa butonu var
Bir tane temayı smfye portlamaya çalışıyorum da o yüzden

tarantula901

Css bilmeniz şart ben sana şu kodu ekle derim başka taraf kayar başka kod veririrm diğer taraf bozulur sıkıntı yaşarsınız.

Ücretli Smf Destek İçin