Üstteki yerin rengi nasıl değiştiriliyor bulamadım

Başlatan Critical, 14 Tem 2020, 20:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Critical

Arkadaşlar profilin bulunduğu yerin backgroun rengini değişemedim incele yaptığımda #top_section olarak çıkıyor index.css de bulup background rengini değişiyorum fakat gene beyaz kalıyor nasıl değişebilirim orayı ?

tarantula901

Oradaki claslardsn top_sectiona bak mobilim şuanda
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

index.ccs de bul  :
.dropmenu li ul, .top_menu, .dropmenu li li:hover, .button, .dropmenu li li:hover > a, .dropmenu li li a:focus, .dropmenu li li a:hover, #top_section, #search_form .button, .quickbuttons li, .quickbuttons li ul, .quickbuttons li ul li:hover, .quickbuttons ul li a:focus, .popup_window, #inner_section {

background: #fff;
    background-image: none;
background-image: linear-gradient(to bottom, #e2e9f3 0%, #fff 70%);
bunlarla oyna

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yada  index tempal dosyasında  şöyle yap  :  bul  : <div id="top_section">

aşagıdaki ile degiştir ve renklerle oyna
 <div id="top_section" style="/*! clip-rule: ffff; *//*! color: #e60909; */background-image: linear-gradient(to bottom, #3aa2a2 0%, #3acece 70%);">