LikePosts yükledim forum bozuldu

Başlatan Eren2, 02 Ksm 2019, 23:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren2

Merhabalar ben forumuma açılan konuya yada yanıtlanan yrouma beğeni gönderilmesi amacıyla LikePosts adlı modu yükledim @tarantula nın önerisi ile mod çalışmadı yada ben yapamadım sonra modu önce kaldır sonra sil yaptım ardından forumumdan herhangi bir konuya girmeye çalıştığımda.

Bir Hata Meydana Geldi!
Class 'LikePosts' not found

hatası almaya başladım ve forumum bozuldu düzeltemedim çünkü yedek almadım ve böylece kaldı.

tarantula901

Alıntı yapılan: xalperensx - 02 Ksm 2019, 23:51Merhabalar ben forumuma açılan konuya yada yanıtlanan yrouma beğeni gönderilmesi amacıyla LikePosts adlı modu yükledim @tarantula nın önerisi ile mod çalışmadı yada ben yapamadım sonra modu önce kaldır sonra sil yaptım ardından forumumdan herhangi bir konuya girmeye çalıştığımda.

Bir Hata Meydana Geldi!
Class 'LikePosts' not found

hatası almaya başladım ve forumum bozuldu düzeltemedim çünkü yedek almadım ve böylece kaldı.

Modun manueline bakarak dosyalarda kalan kalıntıları kaldırın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ksm 2019, 23:52Modun manueline bakarak dosyalarda kalan kalıntıları kaldırın

Kalıntıları nereden bulacağım bir sürü dosya değiştirerek mod yüklendi kendi dosyalara ekleme yaptı ve hangisinin ne değiştirdiğini nasıl bulacağım acaba yardımcı olurmusunuz lütfen?

tarantula901

Şuradan parseye tıklayıp modun manuelıne bakarak kodları kontrol edın

https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3708

kodları kaldırdıktan sonra modu tekrar kurun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ksm 2019, 23:55Şuradan parseye tıklayıp modun manuelıne bakarak kodları kontrol edın

https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3708

kodları kaldırdıktan sonra modu tekrar kurun.

Modu kurduğumda site sorunsuz çalışıyor fakat modu kaldır ardından sil yapıyorum site bozuluyor yukarıda CODE verdıgım yerdekı hatayı verıyor hıcbır yere gırmıyorsizin dediğinizi tam anlayamadım kusura bakmayın

Eren2

tarantula901

Alıntı yapılan: xalperensx - 02 Ksm 2019, 23:58Modu kurduğumda site sorunsuz çalışıyor fakat modu kaldır ardından sil yapıyorum site bozuluyor yukarıda CODE verdıgım yerdekı hatayı verıyor hıcbır yere gırmıyorsizin dediğinizi tam anlayamadım kusura bakmayın

Modu kaldırdıktan sonra sitede sorun var site açılmıyor yada başka bir şey oluyorsa. modların kod kalıntıları dosyalaarda kaldı o kodları manuel olarak kaldırmanız gerekıyor attığım linke tıklayın ardından ara değiştiri ters olarak yapın sorun ortadan kalkacaktır. başka nasıl anlatmamı istiyorsanız yardımcı olayım.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Ksm 2019, 01:09Modu kaldırdıktan sonra sitede sorun var site açılmıyor yada başka bir şey oluyorsa. modların kod kalıntıları dosyalaarda kaldı o kodları manuel olarak kaldırmanız gerekıyor attığım linke tıklayın ardından ara değiştiri ters olarak yapın sorun ortadan kalkacaktır. başka nasıl anlatmamı istiyorsanız yardımcı olayım.

Konu hâlâ aktif sorunuı çözemedim

tarantula901

Alıntı yapılan: xalperensx - 03 Ksm 2019, 14:44Konu hâlâ aktif sorunuı çözemedim

Söylediklerimi yaptınız mı?

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Eren2

Sorun çözüldü konu kapatılabilir teşekkürler.