Sitede Botmu var yardım

Başlatan SoloHacking61, 24 Ksm 2015, 16:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SoloHacking61

torrentoyuns.com siteye bi girin sağ tarfta son konular var orda saçma saçma yorumlar var bi bakarmısın tarantula kardeş simdiden saol

istagoz

DAvetsiz misafir =) Üye olurken bot engelliyici kod koymadınız mı ?

tarantula901

sitenizde bot olabilir saçma konular acılmıssa ondan kaynaklıdır onun cozumu soru sorma ve guvenlık kodunu aktıf etmenız gerekıyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SoloHacking61

onlar aktif ama geliyolar saçma saçma yorumalr atıyolar üye olup

istagoz

Bi ara onların açtığı bazı konularda çok güzel hit yakalamıştım :D linkleri silip tekrardan edit yapıyorum  ama yazı yazıyorlardı genelde direk sitenin linki değil. kullandığınız modu değiştirebilirsiniz. farklı bir güvenlik modu kullanın derim.

tarantula901

soru olarak cevabı türkçe karekter geçen kelimeler sorun
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SoloHacking61

galiba sorun şeyde hesabını aktive etmiyenlerinkini ben ediyodum

tarantula901

Alıntı yapılan: SoloHacking61 - 27 Ksm 2015, 19:44galiba sorun şeyde hesabını aktive etmiyenlerinkini ben ediyodum

:D tedbir olması açsıından üsteki söylediğimi yaparak botlardan kurtulabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin